7 способів заробити гроші, нічого не роблячи

На перший погляд це може здатися фантастикою, але повірте – існують реальні способи заробляти гроші, нічого при цьому не роблячи.

Можливо, зароблені кошти даними способами не зможуть зрівнятися з вашим основним доходом. Але врахуйте, що вам, то дійсно нічого не доведеться робити, просто сидячи склавши руки, розслабившись можна також отримувати дохід.

Ну гаразд, перейдемо безпосередньо до розбору методів. Отже, пропонуємо вашій увазі 7 найкращих способів заробити гроші, нічого не роблячи.

Тестування ліжок і матраців

99,9% населення ніколи не замислювалися над тим, що існує така професія (або підробіток). Лише в 2006 році про неї дізналися публічно, завдяки оголошенню в одній з американських компаній з виробництва ліжок.

У тексті газетній замітці повідомлялося, що в компанію потрібні люди, для тестування 25 тисяч ліжок. Оплата за один сеанс сну становила 2 долари.

Ви тільки уявіть собі – ваш сон оплачується в грошовому еквіваленті. До речі, тестувати можна не тільки ліжка, але і, наприклад, продукти харчування, косметику тощо. Хіба не блаженство?

Професійне стояння в черзі

З розряду дурних, але цілком працюючих способів заробітку грошей, нічого не роблячи. На жаль, він не дуже працює в наших країнах, але в США, Китаї і т. д. – саме воно. Суть підробітку, сподіваємося, ви вловили виходячи з назви.

До речі, як приклад можна взяти кілометрові черги у фірмові магазини продукції Apple. Люди тисячами будуються в ряд, щоб якомога швидше придбати собі новеньку модель iPhone.

Заробляйте гроші, завантажуючи додатки

Про даний вид отримання грошової винагороди ми вже згадували на нашому сайті, в статті про заробіток на Андроїд. Цілком діючий метод, що вимагає від вас підключення до інтернету через wi-fi і реєстрації на Play Market.

Оплата за скачування, зазвичай, не велика. Але при цьому ви не напружуєтеся, здійснюючи всього кілька натискань на екран смартфона або планшета.

Серфінг сайтів

Відмінний спосіб для заробітку грошей, нічого не роблячи. Полягає в перегляданні сторінок сайтів, які пропонують спеціальні сервіси. Робити це можна в автоматичному режимі, але оплата за це значно нижче. Детальніше про серфінг можна прочитати тут.

Одержувач посилок

Вашому сусідові сьогодні необхідно бути на роботі, але при цьому тільки сьогодні до нього додому повинен прийти кур’єр з посилкою. Людина не може бути присутнім в двох місцях одночасно. І як бути?

На допомогу можете прийти ви. За невелику плату можна приймати посилки у себе вдома, а ввечері розносити їх по сусідах.

Бути рефером для всіх

В інтернеті існує безліч сайтів для заробітку грошей, в яких діє реферальная система. Вам достатньо одного разу зареєструватися на кращих з них і розповісти про це своїм товаришам. Потім, якщо вони зацікавляться, Скинути, поштою або особистим повідомленням в соціальних мережах, Ваше реферальне посилання.

Прибуток з Ютуба

Просто записуючи відеоролики і викладаючи їх в мережу можна також отримати гроші. При цьому знімати відео можна тих процесів, якими ви займаєтеся щодня.

Як приклад, приготування їжі. Вам же не складемо великої праці встановити камеру над кухонним столом і зняти на відео процес приготування будь-якого салату. Потім вийшов ролик залити на свій канал на Ютубі і монетизувати його (детальніше про заробіток на YouTube можна прочитати тут). Звичайна щоденна рутина може також принести непоганий капітал.

Який з вищеописаних способів ви вибрали для себе? Не забудьте поділитися цією інформацією з нами в коментарях до даної статті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *