Аерографія на ноутбуках, як прекрасний тандем творчості і заробітку

Як щодо ідеї про заробіток на аерографії на ноутбуках? Сьогодні, у вік різних гаджетів і сучасних технологій це один з багатьох прибуткових напрямків заробітку і творчості. У багатьох сьогодні є ноутбук, але ось відмінностей у цих чудес техніки небагато, а кожному власникові технічного пристрою хочеться, щоб його улюбленець» відрізнявся від інших.

Часто виручають різні наклейки, розсип стразів або вигадливий чохол, а ось розпис по ноутбуку – це, мабуть, найвдаліший із способів прикрасити техніку. Головне, щоб ви малювати вміли, щоб смак у вас був, та щоб фантазія працювала добре. А от гроші вкласти все ж доведеться на придбання спеціалізованого обладнання (здорово, якщо у вас вже таке є), ціна якого близько 200-300$.

Ексклюзив завжди в моді і завжди цінується, особливо, якщо цей ексклюзив дуже красивий і оригінальний. Прикрашають сьогодні все – одяг, телефони, автомобілі, комп’ютери. Особливою популярністю користується саме аерографія – технологія, що дозволяє наносити зображення на металеві, дерев’яні та пластикові поверхні.

Розфарбувати візерунками та малюнками сьогодні можна все що завгодно, тільки от не кожен наважиться зайнятися такою серйозною справою, саме тому хороший салон, в якому можна замовити аерографію ноутбука – це велика рідкість. Чому почати з ноутбуків найлегше? Та тому що вони невеликі, адже братися відразу за великі обсяги дуже складно, а вийде з ноутбуками — можна хоч авіалайнери розписувати потім.

Аерографія ноутбука

Як же відбувається процес аерографії (розпису) ноутбука? Зазвичай розпис складається з 4 простих етапів:

  • Вибір відповідного малюнка (самостійно або разом із замовником).
  • Підготовка поверхні перед нанесенням малюнка.
  • Власне розфарбовування.
  • Розкривання лаком.

Зображення можна шукати в інтернеті, але якщо клієнт попадеться вибагливий, то малюнок потрібно розробляти самостійно. Тому навички роботи в графічних редакторах не будуть зайвими в такій діяльності.

Поверхня під зображення (кришку) потрібно зробити матовою, тому її ще потрібно додатково шкурити дуже дрібним наждачним папером. Клавіатура при роботі акуратно заклеюється, щоб при розпису ноутбука всередину фарба не потрапила, тому що ремонт може обійтися дорожче, ніж вам заплатять за малюнок. Після все знежирюється і грунтується, а лише після цього можна починати аерографію ноутбука.

Починайте з невеликих обсягів, наприклад, не більше 10 ноутбуків в місяць, вже з першими двома-трьома замовленнями ви «відіб’єте» всю суму, витрачену на аерограф та інші матеріали. Якщо ваші роботи будуть дійсно талановиті, то не сумнівайтеся – з клієнтами відбою не буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *