Бізнес для жінок в інтернеті. З чого почати і як обійтися без вкладень?

На сьогоднішній день одним з найшвидших і простих способів, за допомогою яких жінки можуть заробляти гроші-це почати онлайн домашній бізнес.

Причин так стверджувати безліч: прибутковість, час на сім’ю, відсутність витрат за податками (або мінімальні %), повний контроль часу і т. д. Найчастіше жінки вдаються до цього способу заробітку під час декретних відпусток, оскільки у них з’являється багато вільного часу і його необхідно чимось заповнити.

Число жінок підприємців зростає з кожним роком. На думку Асоціації малого бізнесу, це найбільш зростаючий сегмент нових підприємців у світовій економіці.

Пропонуємо Вам до розгляду кілька найцікавіших, популярних і надприбуткових бізнес ідей для жінок в Інтернеті.

Товари для дітей

Недавні дослідження IBISWorld показали, що індустрія дитячих товарів (особливо одягу) знаходиться в стадії стрімкого зростання, особливо її онлайн-продажу. Дитяче харчування також залишається в тренді, чий ріст продажів з 2012 по 2016 рр. склав 5,4%.

У країнах СНД найчастіше матусі купують одяг та аксесуари. Також стрімко набирають популярності еко-товари для діток.

Якщо ви перебуваєте в декретній відпустці, то скористайтеся своїми материнськими інстинктами і запустіть успішний бізнес, який зробить щасливішим не тільки вас, але і ваших покупців.

Спільнота / блог / сайт про виховання дітей

Якщо ви вже батько зі стажем, то у вас однозначно накопичилися відповіді на питання молодих матусь. Чому б вам не створити свою спільноту, блог або сайт і не поділитися своїм власним досвідом виховання дітей.

Краще, якби ви охопили більш вузьку аудиторію ваших читачів, вибравши, наприклад, тему по догляду за грудними дітьми або правильне харчування для підлітків.

Репетиторство

Сучасні технології, а особливо Інтернет, дозволяють пов’язувати між собою людей, які знаходяться в різних куточка земної кулі. Гріх не скористатися такими можливостями і не почати надавати послуги з репетиторства, наприклад, через Skype або будь-яке інше аналогічне програмне забезпечення.

Розробка додатків

Лише 6% розробників мобільних додатків є жінками. Але чому б вам не увійти в ряди цих айтишниц і не зробити корисний продукт для мобільний пристроїв. Звичайно ж, без певного багажу знань зробити подібне неможливо, але благо в 21 столітті всесвітня мережа наповнена величезною безліччю різної інформації про програмуванні.

Організація урочистих подій

Останнім часом цей бізнес для жінок в інтернеті став дуже популярним. У багатьох людей просто недостатньо часу на планування святкування Дня народження, весілля і т. д. Але, щоб стати успішною в даному сегменті ви обов’язково повинні мати вправність в організаційній діяльності.

Як починати бізнес в інтернеті без вкладень?

Якщо ваші фінансові питання дуже обмежені або знаходяться «на нулі», то не варто відразу ж впадати у відчай і складати ручки. Розвивати ваш інтернет-бізнес можна без інвестицій, але для цього доведеться докласти значних зусиль.

У всесвітній мережі існує безліч ресурсів, завдяки яким можна успішно стартувати з онлайн проектом. Можливо, вони не є найоптимальнішими, але вони дозволять вам спробувати свої сили в даному сегменті бізнесу.

Пошукові системи Яндекс і Google, завдяки яким ви можете знайти будь-яку інформацію, яка необхідна вам на даний момент.
Створення безкоштовного сайту або блогу. Тут ви можете користуватися такими безкоштовними платформами, як Живий Журнал (ЖЖ), WordPress.com, Blogger, Tumblr і т. д. Природно, на безкоштовній основі ви отримаєте домени третього рівня, але іноді цього достатньо для старту. Зате це не зажадає вас стартових інвестицій.

Популярні соціальні мережі. Дуже потужний інструмент для початку бізнесу для жінок в інтернеті, який також не вимагає сторонніх грошових вливань.

Скориставшись перерахованими вище сервісами і сайтами, ви вже сьогодні запустити ваш онлайн проект. Можливо, він не буде таким ідеальним, як може здатися на перший погляд або як хотілося б. Але найголовніше-це спробувати; те, що ви з чогось почали.

Почніть і вирішуйте всі проблеми, по ходу їх виникнення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *