Бізнес-ідея: виготовлення та реалізація будинкових знаків та адресних табличок

Ті, хто шукає ідею для бізнесу без великих вкладень, напевно зацікавиться цією пропозицією. Виносимо на ваш суд бізнес-проект з виготовлення та реалізації будинкових знаків і адресних табличок.

Бізнес може виявитися дуже рентабельним, якщо правильно підійти до його організації. Погодьтеся, що далеко не всі з упевненістю можуть назвати адресу організації, в якій можна було б купити або замовити подібний товар.

Та й взагалі, ви колись бачили у вільному продажу покажчики вулиць або номерів будинків?

Загалом, будинкові знаки та адресні таблички зараз дуже затребувані, а їх виготовлення і реалізація, відповідно, приносить непоганий дохід.

Вчимося виготовляти таблички

Перш ніж продати товар, його потрібно купити або виготовити.

Перепродаж вже готових табличок і знаків — справа не дуже прибуткова і абсолютно невигідна. Тому, рекомендуємо зайнятися виготовленням товару самостійно. І перше, що необхідно зробити — це навчитися його робити. І робити якісно.

Є кілька способів, які перетворять звичайну людину в майстри з виготовлення будинкових табличок.

Спосіб №1: спеціальні курси

Категорично не рекомендується починати з них бізнес. По-перше, уроки від фахівців зовнішньої реклами коштують чималих грошей. По-друге, такі курси проводяться далеко не у всіх містах.

Спосіб №2: відео-уроки в Інтернеті

Надійний спосіб, але заснований на методі проб і помилок.

Спосіб №3: професійний відео-курс

Мабуть, цей метод найшвидший і результативний.Такі курси включають в себе всю необхідну інформацію, включаючи опис технологій виробництва різних табличок і покажчиків, а також практичні поради щодо роботи з програмою CorelDraw, без якої неможливо успішно втілювати цю бізнес-ідею.

Майстерня

Для виготовлення будинкових знаків і вуличних покажчиків необхідно мати в розпорядженні майстерню.

Налагодити виробництво можна в невеликій кімнатці або гаражі.

Зверніть увагу на чистоту і освітлення в майстерні. Бруд і пил можуть зіпсувати товарний вигляд виробів, а недолік світла не дозволить зробити точних вимірів.

Обладнання та інвентар

З підручних інструментів знадобиться:

  • пара ножиць,
  • канцелярські ножі,
  • наждачний папір,
  • кілька струбниц,
  • ракель з фетру або пластику,
  • металеві лінійки,
  • фрезерний апарат.

Товари з відділу канцелярії, в цілому, обійдуться в 1500-2000 рублів, ракель коштує близько 100 рублів.

Фрезерний апарат необхідний для монтажу готової продукції. У випадку з будинковими знаками можна використовувати апарат побутового типу, ціна якого не перевищує 5000 рублів.

Крім підручних матеріалів знадобиться меблі та оргтехніка.

З меблів потрібен тільки стіл. Великий і зручний, на якому було б зручно вимірювати, різати і клеїти деталі.

Виробництво табличок починається з роботи в графічному редакторі векторної графіки, тому наявність комп’ютера в майстерні просто необхідно.

Крім того, для даного виробництва буде потрібно плоттер, за допомогою якого на спеціальній плівці вирізують назви вулиць і номери будинків.Рекомендуємо не поспішати з покупкою цього апарату, оскільки якісний плоттер коштує близько 80-100 тисяч рублів. На початкових етапах розвитку бізнесу можна звернутися за допомогою в рекламні агентства і скористатися послугою різання на плоттері — це буде набагато дешевше і практичніше.

Якщо слідувати цим рекомендаціям, організація бізнесу обійдеться вам всього лише в 10-15 тисяч рублів, при цьому чистий прибуток від продажу однієї таблички буде становити від 200 до 500 рублів. Заманливо, правда?

Асортимент і збільшення прибутку: пара слушних порад для новачків

Дуже легко залучити більше клієнтів широким асортиментом. Але ще простіше це зробити за допомогою широкого асортименту оригінальної продукції. Відмовтеся від виготовлення банальних прямокутних табличок і починайте робити ексклюзивні товари.

Додатково розширити асортимент можна, виготовляючи об’ємні таблички і будинкові знаки, з люмінесцентним підсвічуванням або світлодіодними стрічками.

Підвищити продажі допоможуть пропозиції. Рекомендуйте клієнтам, які зробили у вас замовлення купити додаткові вивіски і таблички.

Крім того, ви можете розширити профіль своєї діяльності. Закупити оптом поштові скриньки і продавати їх тим клієнтам, у яких вони відсутні.

Бізнес-ідея з виробництва та реалізації будинкових знаків і адресних табличок принесе гарантований прибуток при мінімальних вкладеннях.

Ваш товар буде інформувати людей про назви вулиць і номери будинків, при цьому ви будете відмінно заробляти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *