Бізнес з Китаєм на перепродажі без вкладень-з чого почати заробляти гроші

Доброго часу доби. Дана стаття буде дуже корисна для тих користувачів, які роблять побудувати бізнес з Китаєм на перепродажі без вкладень. А саме я вам розкажуть про те, з чого почати, як досягти успіху, запропоную деякі схеми для заробітку і, звичайно ж, поговоримо про товари, які найкраще продаються в Росії, Україні, Білорусі та інших країнах колишнього СРСР.

З чого почати бізнес на перепродажі?

Перш за все вам варто визначитися, за якою схемою ви бажаєте працювати. Оскільки раніше ми домовилися, що будемо обговорювати виключно варіанти, які не потребують грошових вкладень, то і схеми я повідають відповідні:

Робота з дропшиппингу з постачальниками

Дропшиппинг – дозволяє працювати безпосередньо з виробниками товарів з «Піднебесної». Фізичного контакту з продають предметами ви не будете мати, оскільки виступаєте лише посередником між покупцем і компанією, яка займається виробництвом (віддалений торговий агент). Тобто доставкою придбаної продукції буде займатися безпосередньо виробник, і він же несе гарантійну відповідальність.

Мабуть, у вищевикладеному і полягає головна перевага роботи з дропшиппингу. Але, не дивлячись на настільки привабливі перспективи, варто згадати і про недоліки, головним з яких є відсутність контролю якості продукції, що поставляється.

Без знань мови вам буде складно почати бізнес на товарах з Китаю, працюючи за системою дропшиппинга, тобто ви просто не зможете спілкуватися з торговими представниками виробників. І з цієї ситуації є вихід – ви можете укласти договори з російськими посередниками, які стануть сполучною ланкою між вами і китайськими компаніями.

Але це вже дуже складна схема, оскільки в ній ви виступаєте в ролі посередника посередників. Ціна на товар, який пройшов через «десяті руки», буде значно вище, ніж у інших продавців Рунеті. У теж час особисто я віддаю цей варіант дропшиппинга, оскільки він позбавляє від нервування при спілкуванні з китайцями.

Отримавши перелік доступних для продажу товарів, їх характеристики і фотографії ви можете приступати до роботи з пошуку покупців. Це дуже складний процес, особливо враховуючи, що ми будемо будувати бізнес без вкладень, а це означає, що ніяка реклама не буде замовляти і вже тим більше про створення повноцінного інтернет-магазину не може бути й мови. Тільки безкоштовні інструменти і майданчики.

Коротка інструкція з продажу при роботі з дропшиппінгу

Звичайно ж, я не найкращий продавець товарів з Китаю, але у мене є проста і робоча схема, яка досі приносить непоганий дохід. Складається вона з наступних етапів:

 1. Створення інтернет-магазину на базі безкоштовних сервісів, таких як (storeland, wix, insales);
  Заповнення всіх карток товарів на нашому торговому майданчику (фото, опис, ціни);
 2. Створення груп з товарами (фото і опис обов’язково) в соціальних мережах (Вконтакте і Фейсбук);
 3. Використання особистих сторінок для поширення рекламних постів серед своїх друзів (саме вони можуть стати вашими першими покупцями);
 4. Розшарювання торгових пропозицій в спеціальних спільнотах в соціальних мережах, іменованих як “барахолки”.

Якщо ви спілкуєтеся на якомусь форумі з користувачами-обов’язково в підпис додайте посилання на свій магазин. Ось ще забув про посиланнях: у всіх постах у соціальних мережах обов’язково вказуйте лінки виключно на ваш інтернет-магазин, оскільки це додасть «авторитету» пропозицій (користувачі віддають перевагу покупкам на сайтах, а не оформленням угод через внутрішній чат соц. тенета.)

Щоб посилання знайшли більш «людяний» вид їх можна скоротити за допомогою спеціальних сервісів, таких як bit.ly, eb.by, is.gd, goo.gl, tiny.cc.

Крім можливостей соціальних мереж та інтернет-магазину, створеного на безкоштовній основі, можна продавати товари з Китаю на безкоштовних дошках оголошень. І перше, що спадає на думку після прочитання вищевикладеного пропозиції – сервіс Авіто.

Дійсно ця безкоштовна дошка оголошень відкриває величезні можливості для вашого бізнесу, оскільки в пошуку цікавих товарів її щодня відвідують мільйони користувачів.

Для роботи з Авито досить пройти просту реєстрацію, із зазначенням особистих даних. Після чого для вас відкриється можливість абсолютно безкоштовно публікувати свої оголошення, які в обов’язковому порядку повинні мати фотографію і текстовий опис продає товару.

Кращі постачальники дропшиппинг

Asiaoptom – один з топових інтернет-магазинів оптової торгівлі товарами з Китаю. Пропонує для користувачів величезний вибір різної продукції від безлічі виробників.
Topzakazz – ще один інтернет-магазин

Topzakazz – ще один інтернет-магазин, що працює по дропшиппінгу і дає можливість реалізовувати на хороших умовах брендові товари з «Піднебесної”.
Hubster

Hubster – на сайті представлений широкий вибір спортивний товарів, як для дорослих, так і для дітей.
Armelle-Парфуми та засоби гігієни для чоловіків і жінок

Armelle – парфумерія та засоби гігієни для чоловіків і жінок.

Думаю, з цією схемою ми більш-менш розібралися і тепер перейдемо до наступної, не менш привабливою, для заробітку на продажу китайських товарів.

Партнерські програми торгових майданчиків

Організувати бізнес з Китаєм можна також за допомогою такої функціональної можливості торгових майданчиків, яка іменується «партнерська програма». Якщо упустити всі формальності офіційної термінології, отримуємо, що партнерки-це можливість отримувати прибуток, рекламуючи товари або продавців.

Простими словами: партнерська програма дозволяє вам отримати посилання на сторінки з продукцією і заробити на цьому гроші. Як же отримати з цього прибуток? Та все дуже просто-якщо покупців перейде по-вашому персональному лінку і успішно завершить покупку, то ви отримаєте відсоток з цієї Угоди.

Але просто отримати посилання буде недостатньо – її ще необхідно розмістити там, де «живуть» зацікавлені в тому чи іншому товарі, користувачі. Ось деякі варіанти, де бізнес на товарах з Китаю, через партнерські програми, буде актуальний:

 • Соціальні мережі – багатомільйонна армія користувачів, серед яких можна знайти свого покупця. Це можуть бути банальні пости на своїй персональній сторінці або ж записи в тематичних спільнотах;
  Форуми – аналогічно, як і з спільнотами, необхідно розміщувати якісні повідомлення на тематичних гілках обговорення;
 • Сайти питань-відповідей – таких досить багато і реєстрація на них абсолютно безкоштовно. Чим більше відповідей з посиланнями (бажано їх скорочувати за допомогою вищезгаданих сервісів), тим більше шанс зробити успішні угоди;
 • Гостьові статті на сайтах – деякі власники сайтів дозволяють стороннім користувачам публікувати статті, в яких буде міститися рекламний матеріал (в нашому випадку це партнерські лінки). Текст повинен не тільки красиво оформленим, але і якісним змістом, і, звичайно ж, носити рекламний характер;

Особистий блог або сайт з корисним контентом.

На останньому варіанті я б хотів зупинитися докладніше, оскільки це найперспективніший напрямок з усіх згаданих вище. Наявність особистого онлайн ресурсу з текстовим контентом відкриває для вас величезні можливості для заробітку.

Чим наповнити свій сайт або блог? Припустимо, ви бажаєте продавати чайні або кавові сервіси. Відповідно контент повинен бути дуже близьким до тематики чайних і кавових напоїв.

Статті можуть писатися у вигляді «топів», порад і рекомендацій, оглядів і т. д. І всю текстову частину варто супроводжувати посиланнями на відповідні товари або ж додати рекламні банери (таке теж дозволяють створити торгові майданчики).

До речі, раз ми організовуємо бізнес з Китаєм на перепродажу без вкладень, то блог і сайт потрібно створити на безкоштовній основі. Для цього вам допоможуть такі сервіси, як simplesite, nethouse, ucoz, blogger.

З якими китайськими торговими майданчиками варто співпрацювати?

AliExpress-Безсумнівний лідер у своїй категорії. На цьому майданчику представлені мільйони товарів від сотень тисяч продавців.
Alibaba — ще один китайський гігант, який відрізняється від попередника більш низькими цінами на товари.

Chinavasion – мало кому відома торгова площадка, яка існує з 2006 року і на якій можна придбати 700 видів товарів.

Робота з Китаєм безпосередньо без посередників

Для реалізації даної схеми вам знову-таки знадобиться знання іноземних мов (китайська або англійська). Необхідно це для того, щоб знайти «партнера», проживає в «Піднебесної», який буде займатися пошуком потрібного вам товару в КНР, і відправляти його покупцям безпосередньо.

Важливо в цей момент саме слово «партнера» — довірена особа, яка зацікавлена в заробітку грошей і яке не обдурить вас в самий останній момент.

Ваша задача в даній схемі – пошук покупців в Рунеті, а китайський партнер повинен знаходити товари за максимально низькими цінами. Після отримання оплати за придбану продукцію ви відправляєте гроші «китайському представнику», а він набуває це продукт і відправляє його або безпосередньо покупцю, або на вашу адресу (щоб ви мали можливість переупакувати посилку і перевірити її вміст).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *