Готель для тварин, як перспективна ідея для бізнесу

Багато власників домашніх тварин періодично подорожують, вони їздять у відпустку, у відрядження, на лікування. На час їх відсутності гостро постає питання — кому довірити свого улюбленця?

Далеко не всі родичі або друзі готові звалити на себе цю відповідальність. До того ж, багато з них просто не здатні забезпечити тварині належний догляд. Найпростіше заплатити фахівцеві і зі спокійною совістю вирушати в поїздку. Ось чому так привабливо виглядає перспективна бізнес-ідея: готель для тварин.

З чого почати бізнес?

В першу чергу необхідно обзавестися ділянкою землі, на якому буде розташовуватися готель для домашніх тварин. Облаштувати даний заклад в квартирі не вийде-закон не дозволить. Найкраще влаштуватися за містом, це дозволить з часом розвиватися і облаштовувати нові території під готель для тварин з усіма господарськими спорудами і вольєрами для вигулу.

Готель для тварин

Не обов’язково розгортати великий бізнес, починати краще з невеликого хостелу на 10-15 місць. Можна навіть обмежитися на перших порах вмістом котів і маленьких собачок, щоб набратися досвіду і освоїтися. Такий підхід допоможе розібратися з багатьма організаційними моментами, набрати необхідний штат персоналу, визначитися з комплексом надаваних послуг.

Оптимальною прийнято вважати готель для тварин, що приймає не більше 20-ти чотирилапих гостей. Слід враховувати, що в даному бізнесі спостерігається якась сезонність-наплив тварин буде збільшуватися під час відпусток, в дні великих державних свят.

Приміщення готелю

Для облаштування готелю для тварин потрібно приміщення площею від 40 кв м. воно повинно бути побудовано відповідно до всіх нормативів. У такому приміщенні повинні бути присутніми комунікації: електрика, освітлення, водопровід.

Приміщення готелю

Готель ділиться на вольєри, підлогу в яких викладається керамічною плиткою. В кожному окремому «номері» встановлюються собачі будки, миски для годування, полиці. Вольєри для кішок забезпечуються когтедерками і м’якими килимками. Все приладдя для вихованців повинні легко піддаватися дезінфекції.

Додаткові послуги та витрати

В готелі для тварин можна пропонувати і деякі додаткові послуги, які допоможуть збільшити прибуток. При бажанні господаря, в кімнаті його домашнього улюбленця можна встановити веб-камеру, що дозволяє спостерігати за вихованцем в режимі реального часу.

За додаткову плату надаються послуги трансферу тварини, грумінг (професійний догляд за шерстю і кігтями), а також спеціальні відеоперегляди для хвостатих постояльців. В оплату готелю для тварин зазвичай входить вартість проживання (їжа оплачується окремо, також господар може надати свій корм).

У готелі для тварин можна пропонувати і додаткові послуги

Вкладення в бізнес з утримання домашніх вихованців буде наступним: обладнання приміщення обійдеться приблизно в 150 тис. рублів, до 24 тис. рублів доведеться заплатити за рекламу закладу, оплата ветеринара на 3 місяці стоїть до 45 тис. рублів. За три місяці необхідно вкласти в бізнес від 180 до 220 тис. рублів. Готель для тварин на 20 місць може приносити від 550 тис. рублів доходу (за 3 місяці).

Бізнес по перетримки тварин більш розвинений в мегаполісах, для багатьох міст це поки ще екзотика, тому в даному напрямку можна розвиватися, не боячись конкуренції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *