Мобільний заробіток з додатком AdvertApp

Останнім часом цей спосіб заробити на мобільному телефоні викликав великий ажіотаж і вважає одним з найбільш популярних варіантів для заробітку на смартфоні. Що ж він із себе представляє?

Заробіток за допомогою AdvertApp

Насправді все дуже просто. Суть заробітку на смартфоні полягає в тому, що після його установки на Android Вам необхідно ввести так званий запрошення код, який дає право заробити вам перші 10грн.

Після цих дій, увійшовши в систему, Ви зможете вибирати вид заробітку. Наприклад, за допомогою програми AdvertApp можна заробляти на виконанні завдань, які, в свою чергу, діляться на три рівні, що мають свою вартість. Як показує практика, мінімальна оплата за виконання завдання – 2 рубля.

Як правило це завдання найпростіші, наприклад, написання відгуків або скачування файлів. Від 20 грн. платять за більш серйозні завдання, наприклад, таке: завантажити додаток, зберегти його в своєму смартфоні або ж виконати з ним інші дії, які вказані в завданні. Новачкові слід почати з легких і низькооплачуваних завдань, щоб зрозуміти специфіку роботи програми.

Як бачите, мобільний заробіток на смартфоні за допомогою програми AdvertApp зовсім не важкий. Сума зароблених коштів буде залежати від того, наскільки серйозно Ви налаштовані і скільки часу приділяти роботі у додатку.

У додатку також є партнерські програми, завдяки яким, при підключенні рефералів, Ви отримаєте 10% від доходу кожного з них.

Чим зручний цей вид заробітку? Це ж очевидно! У Вас завжди телефон знаходиться поруч, а інтернет Wi-Fi знайти сьогодні на вулиці не складе проблем.

Вся оплата в цьому додатку відбувається завдяки розробникам ігор і додатків, які таким способом намагаються рекламувати свій продукт.

Виведення коштів можна здійснювати на електронні гаманці WebMoney або Qiwi. Також можна поповнювати мобільний рахунок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *