Підробіток у вільний час. Кращі варіанти для додаткового заробітку

Як правило, підробітком називається такий вид роботи, на якій людина займається трудовою діяльністю менше 30-40 годин на тиждень. Найчастіше пошуками додаткового заробітку зайняті школярі старших класів, студенти, пенсіонери або домогосподарки.

З точки зору роботодавця набагато вигідніше найняти на роботу людину на не повний робочий день, ніж тримати численний штат персоналу. Звичайно ж, це не відноситься до великих промислових підприємств, державних установ і т. д.

У цій статті я розповім вам про те, з чого почати пошук додаткового заробітку, де шукати підробіток і в які галузі найчастіше набирається персонал на не повний робочий день.

З чого почати пошук додаткового заробітку?

Перш за все, ви повинні визначитися з тим, яка кількість вільного часу у вас є для підробітку. Але зверніть увагу, що я маю на увазі не тільки кількість годин, але й час доби, а також дні тижня. Цей момент дуже важливий, адже далеко не кожен роботодавець погодиться, щоб його працівники приходили коли їм завгодно.

Також не варто забувати і про оплату праці. Вам варто задуматися над тим, скільки б ви хотіли заробляти грошей за годину виконаної вами роботи. Чому за годину? Зазвичай підробіток тарифікується роботодавцями погодинно, з щоденною або щотижневою оплатою.

Ну і, напевно, найголовніше – це те, що ви повинні вибрати для себе ті умови роботи, при яких вам буде комфортно. А потім вже під ці критерії починати пошуки додаткового заробітку.

Де шукати підробіток у вільний час?

Чесно кажучи, знайти підробіток не так вже й легко, особливо з гнучким графіком. Але не варто відразу опускати руки. «Хто шукає, той завжди знайде».

Для початку пошукайте оголошення на спеціалізованих авторитетних сайтах в інтернеті. На сторінках таких сайтів ви завжди знайдете рубрики, де роботодавці розміщують оголошення по найму персоналу на неповний робочий день. Або ж просто скористайтеся пошуком Яндекс або Гугл.

При пошуку в інтернеті ви можете натрапити на безліч різних «лохотронів», тому будьте уважні і завжди шукайте відгуки про те, чи іншому роботодавцеві або розміщеному ним оголошенні.

Також ви можете звернутися в «Центр зайнятості» або спеціалізовані кадрові агенції, де вам можу запропонувати деякі доступні вакансії для підробітку. Тепер давайте розглянемо кілька найцікавіших варіантів для отримання додаткового заробітку у вільний час.

Роздрібна торгівля (касир, продавець, менеджер та ін)

Тут я особливо хотів би виділити супермаркети, які працюють дванадцять-вісімнадцять годин на день, а деякі і цілодобово. У них постійно набирається персонал на неповний робочий день.

Робота в супермаркетах може послужити непоганим джерелом для отримання додаткового заробітку. Причому багато роботодавців надають соціальний пакет і можливість сходження по кар’єрних сходах.

Але супермаркети це всього лише частина з усіх підприємств, в яких здійснюється роздрібна торгівля і які можна влаштуватися на підробіток.

Фаст-фуд (кухар, касир, посудомийник та ін.)

Аналогічна ситуація, як і з роздрібною торгівлею. Тільки врахуйте, що закладів швидкого харчування значно менше, тому вакантні місця ще доведеться пошуку.

Ресторанна індустрія (офіціант, посудомийник, прибиральник та ін.)

Бізнес для компаній в цій галузі сильно залежить від часу доби і дня тижня, що може добре зіграти вам на руку. Більшість роботодавців якраз і набирають персонал на неповний робочий день.

Наприклад, після того, як домогосподарка збере дітей в школу, вона може встигнути на роботу в ресторан офіціанткою для обслуговування клієнтів, які відвідують заклад, щоб поснідати.

Автомийки

В основному цій чисто фізична праця, який підійде переважно хлопцям студентам або школярам старших класів. Але не виключено, що роботодавці можуть наймати дівчат на каси або у відділ прийому замовлень.

Також у більшості автомийок передбачені невеликі кафетерії, в яких дівчата можуть працювати офіціантками чи кухарями.

Бухгалтери та оператори в банках

Для роботи в цих сферах зазвичай потрібні люди, які мають відповідну освіту і хоча б невеликий досвід роботи. Але деякі банки шукають молодих людей на неповний робочий день. Робота у фінансових установах підійде для студентів або домогосподарок, але не для школярів. Теж саме стосується і бухгалтерів. Особливо дуже часто бухгалтера з неповним робочим графіком потрібні невеликі фірми, яким не по кишені тримати в штаті високооплачуваного фахівця.

Репетиторство

Цей спосіб заробітку підійде для домогосподарок, які мають диплом викладача або в ідеалі знаю якийсь шкільний предмет, володіють іноземними мовами і багато іншого.

В даний момент ця галузь дуже затребувана оскільки багато батьків хочуть, щоб їхні діти відвідували репетиторів для отримання додаткових знань або кращого освоєння того матеріалу, який дитині викладають у школі.

Підробіток в інтернеті

Напевно самий прогресуючий вид додаткового заробітку. З кожним роком все більше і більше людей шукають підробіток в інтернеті. Все тому, що такий вид заробітку: не складний, не має обмежень за віковою чи статевою ознакою, досить високооплачуваний і багато іншого.

Існує безліч варіантів отримання додаткового заробітку в інтернеті:

• Написання статей;
• Виконання певних завдань;
• Ведення груп в соціальних мережах;
* Розміщення товарів і послуг на дошках оголошень та інших подібних майданчиках…

Цей список можна продовжувати дуже і дуже довго. Але, варто врахувати, що ринок праці в інтернеті хоч і розвивається, але вакантних місць стає все менше і менше.

Бажаю вам удачі в пошуках підробітку і поліпшення вашого фінансового стану.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *