Поради багатих людей – як отримати більше грошей, витрачаючи менше часу

Сучасні молоді люди, вступаючи в життя, часто замислюються, як отримати грошей більше, кардинально не змінюючи її розпорядок? Тобто, залишаючись на улюбленій роботі, не здійснюючи геніальних відкриттів. Відповіді на це питання дають багаті і відомі особистості. Вони розробили методики, що пояснюють, як отримати грошей більше.

Роберт Кіосакі-автор книг і методик з інвестування. Якщо сказати коротко про суть його книг, можна вивести кілька основних визначень.

 

Існує чотири види заробітку: робота на інших, робота на себе, бізнес та інвестиції.

 

Все різноманіття методів і практик зводиться до двох основних:

  1. Ви вкладаєте ресурси і отримуєте прибуток.
  2. Ви вкладаєте кошти, щоб створити не залежну від вас систему. Коли система починає розвиватися, вам потрібно просто підтримувати її, з мінімальними зусиллями, без вкладення грошей. Це називається «пасивний дохід». Чому то, не освіченій в економічному плані людині складно повірити в дію другого методу.

Давайте уявимо, що у нас є популярний пізнавальний сайт (П. С.). Можна дивитися на нього з різних позицій:

  • Спосіб спілкування і самовираження. Може приносити невеликий дохід за авторську роботу.
  • Комерційний інтернет-проект. Людина розуміє, чому вигідно володіти сайтом, як розподіляється прибуток.
  • Засіб пошуку контактів. Може дати знайомство з людьми, які стануть партнерами в бізнесі.
  • Засіб, для досягнення глобальних планів. Один з «цеглинок» розвитку бізнесу. Вирішальне питання, Як отримати грошей для майбутніх вкладів у велику справу.

Бодо Шефер – людина, яка знає як отримати грошей стільки, щоб на все життя вистачило. Бізнесмен, письменник і найпопулярніший в Європі фінансовий консультант. Його книги розійшлися мільйонними тиражами по всьому світу. Він розповідає, як отримати грошей більше, ніж ви уявляєте, на численних семінарах. Варто прислухатися до його думки.

Як говорить Б. Шефер, людина платить за все, навіть за те, що зобов’язане приносити прибуток. Яскравий приклад – державні податки. Зрозуміло, що основна маса податків йде на розвиток країни. Але давайте не будемо наївними. Частина грошей все одно осяде в кишенях чиновників, буде з’їдена ” інфляцією і т. д.

Поради багатих людей – як отримати більше грошей

Примудритися вести чесну діяльність, оподатковувану мінімальними податками-завдання для істинного патріота. Зекономлені гроші підуть на розвиток бізнесу, на організацію підприємства і т. д. Це забезпечить приплив робочих місць. Вкладаючи в людей, отримуєш не тільки подяку, а й користь для суспільства.

Головна людина, в якого потрібно інвестувати – це ви самі.Ваше завдання-забезпечити собі розвиток і стабільність, підвищити ефективність своєї праці.

Тільки так ви зможете вийти на новий рівень мислення, інвестувати в людей, які стануть вашим «тилом», підтримкою. Ви дізнаєтеся, як отримати грошей достатньо для того, щоб насолоджуватися життям і бути в ній корисним.
Річард Бренсон – британський мільярдер.

Він знає, як отримати гроші за допомогою тисячі різних способів. Його бренд, Virgin, об’єднав в собі компанії з надання авіа-послуг, магазини музичних дисків, Радіо, залізничну станцію і видавництво. Як отримати грошей з таких різноманітних джерел, домогтися успіхів у всьому?
Як отримати гроші за допомогою тисячі різних способів

Його перша порада – не бійтеся експериментів. Ваше життя занадто маленька, щоб витрачати її на речі, які вам не цікаві. Навчати всьому, що вам подобається, пробуйте себе і в бізнесі, і в мистецтві і на біржі. Сміливо експериментуйте, ризикуйте. Беріть і дійте. Робіть те, що приносить і гроші, і задоволення.

Не варто відмовлятися від нового досвіду на догоду своїм страхам і комплексам.

Люди не впевнені в собі. Вони залишаються на роботі, яку ненавидять, збирають гроші, не знаючи навіщо. Вони тримаються за стабільність, як за рятівне коло. Але, тримаючись за коло, ніколи не навчишся плавати.

Чому б вам не відвідати семінари та тренінги, які ніяк не ставляться до вашої сьогоднішньої справи? Чому б не відкрити для себе новий досвід? Просто не закривайтеся від нових можливостей, дозвольте їм статися. Ви дізнаєтеся, як отримати грошей за допомогою кожної з них.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *