Продаж предметів радянського побуту — ідея створення прибуткового бізнесу

Незважаючи на те, що мода на СРСР і все з ним пов’язане в Європі вже пройшла, досі знаходяться люди, які проявляють інтерес до нашого минулого. Багато з них колекціонують старі іграшки, техніку, агітаційні плакати і відповідну літературу. Зрозуміло, за все це вони готові платити, іноді навіть досить великі суми. Пропонована бізнес-ідея полягає в тому, щоб продавати західним колекціонерам предмети радянського побуту.

Для початку слід визначити спектр речей, які можуть викликати інтерес у потенційних клієнтів. До них можна віднести телефонні апарати, магнітофони, програвачі, годинник і багато іншого, що може бути використано для прикраси інтер’єру. Сюди ж можна додати деякі іграшки – підійдуть і плюшеві ведмеді, і дитячі ляльки.

Цінність також мають старі валізи, дипломати, спортивні сумки з символікою популярних радянських клубів, а також спортивна форма, включаючи футболки та кепки. Особливо цінні предмети одягу з символікою Олімпіади-80. За багато з них колекціонери готові викласти по кілька сотень доларів. Наше завдання забезпечити цей сегмент ринку і зайняти в ньому гідне місце.

Через майже чверть століття після розвалу СРСР відшукати атрибути епохи складно, але можна. При цьому не завжди пошук вимагає серйозних грошових вкладень. Якщо уважно вивчити власні засіки, навіть там можна буде знайти що-небудь з нашого недавнього минулого, а якщо це є у вашій квартирі, не виключено, що знайдеться і у сусідів. Майте це на увазі, збираючись зайнятися продажем радянських речей.

У найближчих передмістях напевно можна без особливих зусиль відшукати покинуті будинки або навіть цілі села. Не сумнівайтеся, виявите чимало цікавого! Як правило, покидаючи назавжди житло, люди не поспішають брати з собою всякий мотлох і не допускають думки про те, що ці речі можуть мати якусь цінність. Для нас же такі села є головним постачальником товару.

Особливу цінність мають предмети військового значення. Колекціонери готові платити за стару форму, агітаційні листи і плакати, а також за подсумки і протигази. Причому оригінали цінуються набагато дорожче, ніж виготовлені в масовому порядку підробки. Ну а вже відрізнити справжню річ від фейку колекціонер зможе без праці.

Реалізовувати товар можна через інтернет-аукціони. Найбільш популярним з них у світовому масштабі є eBay. У вартість пропонованого товару не забудьте включити витрати на поштову пересилку, при цьому гарантуйте відправку в будь-яку країну світу-це істотно збільшить число потенційних клієнтів.

До речі, такий бізнес поширений у багатьох пострадянських республіках. Наприклад, в Естонії один підприємець зумів сколотити цілий статок, продаючи предмети радянського побуту. При цьому ніяких витрат на придбання товарів він не робив, а лише розмістив в інтернеті оголошення про те, що прийме в дар речі, що нагадують про радянську епоху. Хто ж міг знати, що він стане з ними робити надалі?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *