Садові скульптури, як мальовничий бізнес

Визначальною особливістю людини є творча здатність. Починаючи з кам’яного віку, людина прагнула відобразити навколишній світ за допомогою мистецтва. І, що б не зображував людей, використовуючи різні природні матеріали (камінь, дерево, пізніше слонову кістку), мета завжди була одна – прикрасити навколишній світ за допомогою виразу свого світогляду.

Так що цілком можна сказати, що створені вами садові скульптури матимуть успіх на сучасному ринку, так як попит на них перевірений самим часом.

Садові скульптури можуть прикрасити будь-який приватний сад, громадські місця відпочинку — парк, сквер, тому з каналами збуту проблем не виникне, головне тут – зарекомендувати себе як досвідченого художника-дизайнера. Непереборних труднощів тут немає – навпаки, при наявності творчих здібностей результат гарантований.

Можна вибрати для початку більш прості технології виробництва. Для створення садових скульптур потрібно приготувати форми. Її можна зробити з цементу, а ще простіше – з силікону. Для цього потрібно вибрати будь-яку невелику форму, обриси якої ви хотіли б повторити в своєму творі. Картонний контейнер заповнюється силіконом, і в нього поміщається обраний предмет-исходник, попередньо оброблений рідким милом. Щільно герметизується, і залишається для просушування, час якої залежить від того, якого розміру будуть садові скульптури. Після висихання форми, в неї заливається гіпс, і скульптура готова!

В залежності від наявності навичок, можна застосувати більш складні технології, наприклад, виконати садові скульптури з монтажної піни. Для цього спочатку потрібно спорудити каркас, бажано з міцного матеріалу, нанести на нього піну, а потім за допомогою ножа надати потрібну форму.

Дуже елегантно і органічно виглядатимуть садові скульптури з дерева. Звичайно, створення їх зажадає певної майстерності.

Спочатку варто трохи потренуватися в створенні своїх творів, вибираючи відносно прості і невеликі форми. Коли вийде якась кількість якісного матеріалу, його можна уявити на ринок, використовуючи різні канали. Поступово ваші садові скульптури отримувати популярність, і можливо буде спробувати себе в ролі дизайнера присадибної володіння.

Важливо, щоб садові скульптури гармонійно вписувалися в обстановку, доповнювали інтер’єр. Поєднання вашого смаку і вміння можуть широко відкрити двері масі індивідуальних замовлень, і принести значний дохід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *