Що вигідно продавати в інтернет в 2019 році?

Доброго часу доби дорогі читачі. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, добре і вигідно продається в інтернеті. Це досить цікава публікація, яка повинна бути прочитана користувачами, які вирішили зайнятися продажами.

Які товари найкраще продаються в Інтернеті?

В інтернеті дійсно продається практично все. Мільйони інтернет магазинів створили величезну конкуренцію для новачків, тому початок вашого шляху буде пролягати через перешкоди. Але подолавши їх ви зможете зайняти своє місце під сонце і почнете заробляти непогані гроші в інтернеті.

Якщо ви бажаєте відкрити інтернет-магазин, то я хочу вам запропонувати список товарів, які добре продаються в Мережі:

 • Велосипеди 2,4%
 • Комп’ютерні ігри 8,4 %
 • Лего 5,4%
 • Дитячі іграшки 10,4%
 • Одяг 17,4%
 • Ювелірні вироби 11,4%
 • Побутова техніка 5,4%
 • Запчастини 5,4%
 • Комісійний магазин продуктів 9,4%
 • Електроніка 24,4%

Такі дані надають міжнародні компанії, які займаються збором і аналізом статистичних показників в сегменті «e-commerce». На жаль, жителі наших країн (Росія, Україна, Білорусь) значно менше роблять покупок через інтернет, так і деякі категорії товарів з даного списку не затребувані в Рунеті.

Однозначно вам не варто займатися продажем комп’ютерних ігор і продуктами харчування. Конструктори Лего також не користуються величезною популярністю із-за їх високої ціни, тут ринок і вільніше, тому при бажанні ви можете спробувати свої сили в реалізації знаменитих наборів. Аналогічна ситуація з велосипедами.

А ось з усіма іншими розділами товарів – статистика більш-менш правдоподібна. Дійсно, через Інтернет дуже часто купують електроніку, одяг і ювелірні прикраси. До речі, до останніх я б також додав і біжутерію, хоча така ситуація пов’язана виключно з дорожнечею ювелірки.

Чи вигідно продавати через Інтернет?

Так-так і ще раз так. Всесвітня павутина – це величезне «неоране поле», що складається з мільярдів користувачів, які щодня здійснюють сотні мільйонів покупок через Мережу. Ви самі погляньте на фінансові обороти найбільших у світі компаній, які займаються продажами або є торговими майданчиками.

Наведу вам невеликий приклад, один інтернет магазин, що продає мобільні аксесуари і має відвідуваність в районі 100 користувачів в день, може щомісяця заробляти близько 45 тисяч рублів. Не поганий результат, чи не правда?

Повернемося до наших товарів, які вигідно продавати через Інтернет і розглянемо їх трохи докладніше. Я не буду поглиблювати занадто сильно в подробиці, оскільки для кожної категорії товару існують свої особливості, «фішки», які мені можуть бути невідомі. Тому, щоб не помилитися і не дезінформувати вас я викладу все коротко, в загальних рисах:

 1. Ювелірні вироби-націнка на алмази та інші дорогоцінні камені багатьма роздрібними продавцями встановлюється в вимірі 300% від собівартості. Якщо говорити про біжутерію, то тут, зазвичай, накрутка до ціни становить 20-40%. Думаю цифри говорять самі за себе blush .
 2. Одяг-одна з найпопулярніших категорій товарів для продажу в Інтернеті. Конкуренція колосальна, але і кількості покупців їй відповідає. Націнка на одяг становить близько 50%, в деяких випадках і вище (бренд має значення).
 3. Кава і чай – два дуже цікавих товару, які активно набирають популярності в Рунеті і стають дуже вигідними для продажу в інтернеті.
 4. Комп’ютерне залізо – тема, яка буде актуальна завжди. Материнські плати, оперативна пам’ять, жорсткі диски і т. д. Все це можна недорого придбати в Китаї і почати продавати в нас. Зазвичай накрутка ціни становить 45-90%.

До речі, щодо Китаю. Така торгова площадка, як Aliexpress може стати для вас дуже хорошим “натхненником” під час вашого пошуку товарів. На Алиэкспресс кожна категорія товарів має свої Топи, які можна уважно вивчити і зробити деякі висновки для себе blush .

Ще можна пошукати найпопулярніші і найвигідніші товари для продажу на сайтах з дропшипінгу. На більшості з них є аналогічні розділи з найбільш продаваними предметами. Вибравши один з таких товарів ви можете почати свій старт інтернет діяльності, оскільки шанс, що даний товар придбають 50-60%. Статистика рідко коли бреше.

Де продавати?

Важливо не тільки вибрати товар для продажу, але і майданчики на яких ці угоди будуть відбуватися. Наприклад, ви творцеві свій онлайн бізнес без вкладень, але все ж бажаєте займатися продажами. Буде складно, але це цілком реально. В даному випадку ви можете реалізовувати товари через соціальні мережі, на безкоштовних аукціонах або дошках оголошень або створити інтернет магазин безкоштовно.

І ось ви зважилися почати продавати поливальні шланги в кінці зими/спочатку ваги. Ідея чудова, затребувана, досить прибуткова. Але більшість користувачів починають свої продажі з груп або сторінок в соціальних мережах, а це величезна помилка. З імовірністю 0,0001% що вас виявлять цільові покупці, зацікавлені в шлангах для поливу – не та аудиторія в соц. мережа.

Ще однією помилкою буде створити інтернет-магазин, оскільки за тиждень в Топ пошукової видачі ви однозначно не вийдете, тому доведеться вдаватися до реклами, наприклад, налаштувавши контекст. Але ж ви намагаєтеся створити магазин без вкладень, а значить швидкого вихлопу точно не буде.

Залишаються тільки безкоштовні дошки оголошень і аукціони – ось реально конкурувати для даного виду товару ці майданчики підійдуть найкраще.

Сподіваюся, що такий простенький приклад допоможе вам зрозуміти, що навіть товари, які добре продаються в інтернеті, вимагають належного розміщення, з розрахунком на цільову аудиторію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *