Свій столярний бізнес: виготовлення дерев’яних сходів

Виготовлення дерев’яних сходів – прибутковий бізнес. Така драбина – прекрасна прикраса будь-якого інтер’єру, але так як вона виконується з натуральних і екологічно чистих матеріалів і з великою часткою ручної праці – це задоволення для замовника не з дешевих.

Тим не менш, бізнесмени, які ризикнули відкрити бізнес в цій сфері, не відчувають нестачі клієнтів. Заміське та котеджне будівництво розвивається стрімкими темпами, кількість приватних будинків у кілька поверхів зростає, а використання натуральних матеріалів в інтер’єрі як ніколи популярно.

Асортимент пропонованої продукції навіть невеликої фірми може бути досить широкий. Сходи бувають гвинтові або двох – і одномаршові, з перилами, поручнями і без, з оздобленням, прикрашені різними декоративними і художніми елементами.

Можна пропонувати заздалегідь розроблені типові проекти, але, все ж, рекомендується працювати за індивідуальним замовленням, щоразу надаючи унікальне і адаптоване до конкретного інтер’єру та вимогам замовника виріб.

Ключові фахівці в цьому бізнесі – це дизайнер, майстер-червонодеревець і його помічник(і). Прийом замовлень і консультації надає, як правило, сам власник бізнесу. У подальшому, коли кількість клієнтів буде зростати, можна сміливо розширювати бізнес-сформувати кілька бригад по 2-3 людини робітників, найняти адміністратора.

При отриманні замовлення розглядається план приміщення, стиль декору інтер’єру, визначається бажаний тип і призначення сходів, потім робочі виїжджають на місце для зняття замірів. Після цього дизайнером складається проект майбутнього виробу, вибирається матеріал, узгоджується з замовником.

Столяри під керівництвом майстра приступають до виготовлення дерев’яних сходів. Маршові сходи в умовах необмеженого простору більш популярні – вони дешевше, практичніше, безпечніше, але громіздкі. Гвинтові сходи мають привабливий вигляд, займають мало місця, але менш зручні в експлуатації.

Вартість однієї сходи в залежності від її виду і конфігурації може обійтися замовнику в 1500 у. е. за поверх, і це не межа. Важливо охоплювати клієнтську аудиторію з різними фінансовими можливостями. Не варто забувати, що завжди знайдеться замовник на недорогий, але якісний товар в стилі мінімалізм.

Виготовлення дерев’яних сходів

Основні статті витрат на відкриття бізнесу:

– Оренда приміщень під столярний цех і невеликий офіс для прийому клієнтів. Сумарна площа — близько 150 кв. м. Ціна оренди визначається, виходячи з регіону, віддаленості від центру, стану та ін. чинників;- закупівля меблів та оргтехніки – 2000$;

– придбання столярного інструменту (циркулярні пили, різальний верстат, Шуроповерти, Перфоратори, лобзики, ножівки, металовироби та ін.) – від 3000$;

– реклама та просування послуг-400-500$;

– Створення сайту і SEO-оптимізація-до 1000$;

— реєстрація ІП – 350$.

Що стосується матеріалів, то тут немає необхідності формувати великі складські запаси. 50% вартості у вигляді авансового платежу за замовлення вносить клієнт. На ці гроші купується необхідна сировина-меблевий щит, бруси, поручні, перила, балясини, ступені, кріплення.
Найбільшою популярністю користується дерев’яні сходи з дуба, сосни, ялини, модрини.

Всім відомо, що дерев’яні вироби з часом полежать усадці, тому невід’ємна частина роботи компанії з виготовлення дерев’яних сходів-це обслуговування об’єкта, перевірка і своєчасне регулювання кріплень.

Важливо і дотримання всіх вимог і норм безпеки експлуатації, які обліковуються на етапі проектування і монтажу дерев’яних сходів. Це просочення протипожежними складами матеріалів, дотримання правильного кута нахилу сходів, витримування комфортної ширини ступенів, висоти підсходинки, відстані між балясинами, допустимого навантаження на огорожі.

Бізнес на виготовленні дерев’яних сходів сезонний, пік продажу припадає на фазу загальної активності будівництва – з березня по вересень.

Секрет успішності в цьому починанні – висока якість робіт за доступною вартості. Перевага бізнес-ідеї у форматі невеликої компанії перед великими фірмами – невисокі витрати на утримання офісу, приміщень, невелике число співробітників, як наслідок, мінімум витрат, що закладаються в собівартість продукції. Мінуси – тривалий термін виконання замовлення (на створення однієї сходи у 2-3 майстрів йде від 5 до 7 днів).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *