ТОП — 10 ідеї для бізнесу з нуля

Здрастуйте дорогі читачі, сьогодні ми з вами розглянемо ідеї для бізнесу з нуля. Дуже багато молоді і динамічні люди прагнуть почати свій малий бізнес, але стикаються з проблемами того, що не мають стартовий капітал. Сумно і те, що держава не прагне підтримувати малий бізнес, тому все лягає на наші з вами плечі і без будь-якої допомоги.

Раніше на сайті ми вже обговорювали тему, відносного того, що найприбутковіші бізнес ідеї – виробництво. Але для того, щоб його почати, необхідні вкладення (в 99% випадків). Тому не варто чекати, поки вас знайдуть інвестори або ви їх, необхідно стартувати з чогось маленького і не потребує стартового капіталу.

Щоб вам допомогти в цьому ми вирішили відібрати деякі дуже цікаві ідеї для малого бізнесу з нуля, які дозволять вам заробити бажаний стартовий капітал.

Кращі ідеї для бізнесу з нуля

Створення сайтів

З цього стартували дуже багато людей, оскільки бізнес насправді хороший. Він має величезний потенціал, який в нашій країні ще толком не розкритий. Сучасні сервіси надають можливість створити свій сайт, не маючи ніяких знань програмування.

Заробляти на веб-сайті можна безліччю способів, але найпопулярнішими є: контекстна реклама, продаж посилань, продаж рекламних статей.

Також, якщо на вашому ресурсі буде велика відвідуваність, і він буде приносити хороший дохід – його можна продати іншій людині, а за виручені гроші вже відкривати більш серйозний бізнес.

Ще одним способом заробітку за допомогою сайтів є їх створення під замовлення. Якщо у вас немає знань програмування, то об’єднаєтеся з кількома своїми товаришами, які вміють робити сайти, і станьте для них менеджером з пошуку замовлень. Тобто ваші друзі будуть займатися виключно створенням, а ви будете підшукувати клієнтів для них.
Знаходити замовників, які бажають створити сайт найкраще на біржах фрілансу.

Фотографування

Якщо у вас є фотоапарат, і ви дуже любите робити знімки на ньому, то це ідеальна ідея для бізнесу з нуля. Ви можете зайнятися фотографуванням на замовлення, знімаючи з замовників погодинну або фіксовану плату. Щоб відшукати перших клієнтів, Вам буде необхідно відібрати кращі ваші знімки (як приклади робіт) і розмістити їх, як на свій сторінці в соціальних мережах,так і в своїх групах в цих самих соц. мережа. Також, бажано, щоб у вас був свій особистий сайт. Ну і, звичайно ж, не варто забувати про онлайн дошках оголошень, на яких також можна відшукати замовників.

Також фотографи можуть заробити гроші, продаючи зроблені ними фотографії в інтернеті. Для цього необхідно зареєструватися на відповідних сайтах і опублікувати туди наявні у вас роботи. До речі, цей спосіб може створити вам хороший пасивний дохід в Інтернеті.

Намагайтеся якомога частіше оновлювати ваше портфоліо.

Організаційні послуги

Власникам більшості компаній не вигідно тримати в штаті людини, який займався організаційними питаннями щодо зборів, проведення зустрічей, організації корпоративних свят і т. д. Зазвичай в обов’язки організаторів входить пошук приміщення, привести його в нормальний вигляд, закупівля необхідного обладнання або інструментів і багато іншого.

Насправді це не дуже складний процес. Він просто виснажливий і змушує людину багато рухатися, думати, переживати, здійснювати дзвінків і зустрічей. Тому, якщо ви молодий і енергійний, то для вас організаційні послуги – найкраща ідея для малого бізнесу з нуля.

Найчастіше бажаючі замовити організаційні послуги з’являються під час свят, тому в ці періоди часу подбайте, щоб у вас були помічники.

Перепродажу в інтернеті

Дуже велика кількість виробників товарів досі не вийшли зі своєю продукцією в мережу. Тому це може стати шансом для вас почати бізнес. Він не зажадає від вас вкладень, оскільки всі виробничі потужності та склади будуть надані безпосередньо виробником. А ось залишиться тільки добре продумати схеми, як краще здійснювати перепродажі в глобальній мережі.

Реалізацію товарів можна почати з вашої сторінки або з спільноти в соціальних мережах. Також не варто нехтувати дошками оголошень. Але найкраще створити інтернет-магазин, щоб захопити якомога більшу аудиторію потенційних покупців.

Відшукати виробника, якого ще немає в мережі можна за допомогою довідника підприємств вашого міста.

Посередницькі послуги

Дана ідея для бізнесу з нуля без вкладень-взагалі не вимагає фінансових вливань. Мається на увазі вона тим, що ви стаєте третьою особою в угодах. Тобто ви пов’язуєте одну людину з іншим (або ж фізичних і юридичних осіб).

Прикладом може послужити раніше розглянуті перепродажі, де ви виступаєте посередником між покупцем і виробником. Ваше завдання зробити так, щоб вони знайшли один одного і змогли якісно і вчасно зробити операцію.

Це дуже узагальнюючаідея для бізнесу, яка включається в себе безліч більш крейди. Тому вам необхідно визначитися з нішею, а точніше вибрати найприбутковішу з них і діяти в її межах.

Просування сайтів

Відносно нова і цікава ніша для бізнесу. Полягає вона в тому, що за певну плату вам необхідно вивести в «топи» пошукової видачі сайт замовника по певних запитах. Звичайно ж, без певного набору знань і досвіду це новачкові зробити неможливо. Тому, як у випадку з створенням сайтів, рекомендую вам кооперуватися з товаришами, які мають інформаційний базис в цьому питанні і починати співпрацювати.

Шукати замовників ви можете на все тих же біржах фрілансу або створивши свій власний сайт з переліком надаваних послуг.

Також, крім просування сайтів, дуже прибутковою послугою є налаштування контекстної реклами.

Установки операційних систем і супутнього софта

До цих пір є безліч людей, які розбираються в комп’ютерах на рівні звичайних користувачів. Тому їм необхідна допомога, коли їх пристрої виходять з ладу або починають працювати не так, як потрібно. Найчастіше люди звертаються з проханнями перевстановити операційну систему. Це дуже простий процес, з яким може впоратися школяр.
Установка операційної системи і супутнього софта – це хороший бізнес без вкладень для школярів і студентів.

В даному випадку шукати клієнтів в соціальних мережах безглуздо, а краще створити власний сайт з переліком надаваних вами Послуг, а також розклеїти оголошення в людних місцях з вашими контактними даними.

Відеозйомка

В цій ідеї для бізнесу з нуля аналогічна ситуація, як і у фотографуванні. За виключення того, що замість фотоапарата у вас повинна бути відеокамера, а також ви повинні вміти працювати в відеоредакторах, а не в фото.

На жаль відеозапису рідко коли купують, тому щодо заробітку в інтернеті на відео існує трохи інша схема. Полягає вона в створенні каналу на Ютубі, а також в підключенні партнерської програми для нього. Докладніше про те, як заробляти на видехостинге YouTube ви можете прочитати тут.

Репетиторські послуги

З кожним роком послуги репетиторів стають дуже популярними. Багато батьків відправляють своїх чад на додаткове навчання, вважаючи, що шкільна освіта не дає достатню кількість знань. Тому, якщо у вас є набір гарних знань в області, наприклад, англійської мови, математики, російської мови і т. д. – варто пробувати.

Щоб шукати клієнтів в даній ніші соціальні мережі вам не допоможуть. Тут потрібно розмістити свої контакти на онлайн дошках оголошень, на форумах і, бажано, мати свій власний веб-сайт.

Крім цього заробити гроші на власних знаннях можна і за допомогою написання навчальних статей на свій особистий сайт або зйомці відео з уроками з того чи іншого предмету (природно продаючи весь курс повністю або вылаживая відео на Ютуб).

Створення контенту для веб-ресурсів

Це, свого роду заробіток на рерайт і копірайт. Після створення будь-якого сайту, його потрібно наповнити інформацією, в тому числі текстової. Тому ви можете стати творцем контенту, а краще організувати цілу команду, яка, наприклад, за лічені дні буде наповнювати великі інтернет магазини якісним опис товарів і т. д.

Тут же пошук клієнтів здійснюється, перш за все, на біржах контенту, ну і, звичайно ж, на сайтах по фрілансу.

Укладення

Природно, існують і інші ідеї для бізнесу ідеї для початку бізнесу з нуля, але, на думку нашої редакції, ці є найкращими і підійдуть для більшості людей.

Найголовніше, це те, щоб ви не опускали руки в ваших починаннях, якщо справи підуть не найкращим чином. Адже завжди можна спробувати себе в іншій ніші, які не зажадають вкладень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *