Відкриття мотузкового парку — тонкощі і особливості бізнесу

Найбільше ідей для відкриття власного бізнесу здатна надати індустрія розваг. Багато напрямків даної сфери або мало поширені, або не представлені зовсім.

Відомо, що бізнес, який не має конкуренції, розвивати набагато легше. Однією з таких низькоконкурентних ідей є створення мотузкового парку — захоплюючого атракціону для дорослих і дітей. Отримати відповідь на питання “Як відкрити мотузковий парк” допоможуть деякі рекомендації професіоналів.

Різновиди мотузкових парків — який вибрати?

Мотузкові атракціони можуть бути відкритими (такі експлуатуються на відкритому повітрі), і закритими (встановлюються в приміщеннях). Якщо говорити про переваги першого і другого атракціону, то рентабельніше запускати закритий мотузковий парк, який буде приносити дохід цілий рік.

Відкритий атракціон стане чудовою ідеєю для літнього бізнесу. Крім того, мотузковий парк відкритого типу обійдеться набагато дешевше, так як природна майданчик не передбачає додаткових витрат на кондиціонування або електроенергію. До того ж, в якості опор для перешкод часто використовуються звичайні дерева, що ростуть на ділянці. Якщо вірити фахівцям, то відкриття річного мотузкового парку окупиться приблизно за 2 сезони, якщо ж такий атракціон встановлюється в курортному містечку, то вистачить і 1 сезону.

Різновиди мотузкових парків

Щоб відкрити мотузковий парк на свіжому повітрі, слід орендувати підходящу площадку. Ідеальне місце для цього — невелика ділянка в міському парку, який користується популярністю у городян. Відвідувачі в ньому будуть постійно, багато з них обов’язково захочуть випробувати свої сили на новому атракціоні.Наступний етап — закупівля необхідного для відкриття мотузкового парку обладнання, а потім його установка (на це потрібно не менше 4-х тижнів). В стандартний набір, пропонований виробником, входить близько 80-ти перешкод, вибирати і комплектувати які можна самостійно.

Установка проводиться по 4-м проектам, які відрізняються один від одного висотою і складністю. Розташовуються перешкоди мотузкового парку від найлегших до більш складним, подорож закінчується плавним спуском на ролику.

Після цього необхідно підібрати персонал — це повинні бути люди з хорошою спортивною підготовкою, які зможуть інструктувати відвідувачів з питань безпечного подолання перешкод. Вночі знадобиться сторож. У ролі менеджера і білетера може виступити сам власник мотузкового парку. Обов’язково слід закупити страхувальне спорядження, якщо маршрути встановлені на висоті від 7 до 12 метрів.

Фінансова сторона бізнесу

Що стосується фінансової сторони питання відкриття мотузкового парку, то він буде залежати від декількох факторів, наприклад, від розмірів орендованої ділянки. Якщо мова йде про невеликий майданчик в межах 500 м кв, то можна буде вкластися в 300 тисяч грн. Якщо ж намічається великий бізнес, і атракціони мотузкового парку розмістяться на майданчику до 1 га, то її устаткування буде коштувати не менше 1 мільйона грн.

Будівництво парку розваг в закритому павільйоні-це ще плюс 30% до загальної вартості.

В цілому, ідея по створенню мотузкового парку надзвичайно цікава і досить перспективна. Такий бізнес не має обмежень за розмірами, тому облаштовувати майданчик можна відповідно до наявних фінансів, а в процесі розвитку розширюватися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *