Виготовлення пазлів — перспективний напрямок розвитку власного бізнесу

Величезною популярністю в наші дні користується така розвага, як збирання пазлів. Цим нехитрим заняттям однаково сильно захоплені і діти, і дорослі, а це означає, що виготовлення пазлів можна перетворити в досить прибутковий бізнес.

Опис продукції

Пазли — це складається з дрібних елементів головоломка, суть її зводиться до складання мозаїки з численних фрагментів різної форми. Дане заняття сприяє розвитку сприйняття і довільної уваги, логічного і образного мислення.

Виготовляти пазли можна з пластику або дерева, вони бувають тривимірні, голографічні, ламіновані і навіть флюоресцентні. Але найпопулярнішими є звичайні картонні пазли. Дані вироби часто використовуються в якості рекламних сувенірів або ефективної і недорогий промо-продукції.

Сувенірні набори з пазлів виступають в ролі призів і корпоративних подарунків, а це значить, що виготовляючи пазли, можна знайти свого покупця в самих різних сферах життєдіяльності.

З чого почати

Перше, з чого починається будь-яка справа — це складання бізнес-плану. Необхідно також вивчити ринок, розрахувати майбутні витрати (оренда приміщень, придбання обладнання), продумати систему збуту продукції, дізнатися вартість всіх необхідних сертифікатів, визначитися з майбутнім асортиментом і прорахувати рентабельність бізнесу з виготовлення пазлів.

Виготовлення пазлів

Для виробництва даної продукції необхідно використовувати спеціальне друкарське обладнання, що дозволяє отримувати великі тиражі кожного випуску. Звичний всім картонныйпазл виготовляється в три етапи: дизайнер обробляє основне фото або створює свій малюнок; після цього зображення наноситься на щільний картон; заключний етап — проводиться нарізка деталей.

Для виробництва знадобиться окреме приміщення, розміри якого будуть залежати від обсягів виробництва. У виготовленні пазлів використовуються: комп’ютер, термотрансферний прес, принтер, машина для нарізання. Знадобиться кімната для зберігання готової продукції.

Реалізація

Обов’язкова умова реалізації-це Сертифікація продукції, що випускається. Продавати товар через торгові мережі, можна також скористатися всесвітньою павутиною інтернет-магазини дозволяють отримати більшу кількість потенційних покупців, і такою можливістю нехтувати не варто.

Працювати можна також з рекламними агентствами, виготовляючи для них пазли у вигляді сувенірної продукції, і навіть співпрацювати безпосередньо з кінцевими споживачами (наприклад, якщо пазли виготовляються під замовлення за індивідуальним малюнком клієнта).

Так як виробників даної продукції на вітчизняному ринку не так вже й багато, то питання конкуренції не буде стояти гостро.

Головною перешкодою розвитку бізнесу з виготовлення пазлів можна назвати необхідність вкладення досить серйозних коштів (купівля дорогого обладнання, організація служби доставки, тощо) Для старту може знадобитися від 1 до 1,5 мільйонів рублів. Бізнес з виготовлення пазлів повністю окупиться за 2-3 роки.

Як би там не було, даний бізнес можна назвати досить перспективним з огляду на постійно зростаючу популярність продукції і можливості отримання стабільно високого доходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *