Вирощування квітів в теплиці, як бізнес

На даний момент, бізнес з вирощування та продажу квітів набрав дуже хорошу популярності. Все з однієї просто причини – жодне свято, культурний захід не обходяться без квітів. Це ще не враховуючи того, що квіти можуть просто використовувати для декору приміщень і фасадів будівель.

Загалом, квіти завжди нарозхват. Тому нагоди ми вирішили написати статтю, в якій розповімо про бізнес з вирощування квітів у теплиці. Обговоримо з вами бізнес план вирощування квітів в теплиці, рентабельність цього бізнесу і багато іншого.

Переваги та недоліки квіткового бізнесу

З переваг можна виділити два моменти: бізнес швидко окупається, протягом декількох місяців почне давати прибуток, а також під час свят ви будете завжди мати хороший дохід.

Недоліки теж мають місце в цій справі. Наприклад, якщо ви ніколи не займалися квітами і поняття не маєте, як це робити, то краще не починати, або найняти спеціаліста. Загалом, вам потрібен досвід в сірці квітництва, інакше ваш бізнес може понести колосальні збитки.

Бізнес-план вирощування квітів в теплиці

Початок шляху

З чого варто почати квітковому бізнесменові? В першу чергу вам потрібно знайти землю під оренду або покупку. Це може бути сад, садиба, ділянка в селі. Якщо ви знайдете таке місце, вам потрібно буде мати при собі документ, який буде підтверджувати вашу особу, як господаря цієї ділянки, ну щоб законно все було там, ніяких проблем.

Теплиця

На задній стінці теплиці, встановлюють конструкцію з дерев’яних дощок і чорної плівки. Уздовж всієї теплиці розташовуються труби з отворами, з їх допомогою можна буде пропускати тепле повітря в теплицю по всій її площі. Для підняття температури в приміщенні можна використовувати руберойд. Їм вистилають всі міжряддя і причепливу територію. Це допоможе створити теплий фон для квітів.

Вирощування квітів в теплиці

Грунт для квітів

Якщо ви правильно підібрали грунт, то це допоможе їх швидкому зростанню і формуванню. На місці майбутніх грядок, знімають шар землі на глибину 50 см Під кожен вид квітів, ви підбираєте певний шар грунту. Він повинен бути якісним і чистим від всякого сміття.

Вибір кольорів

У цьому питанні немає однозначної відповіді. Тут доведеться аналізувати попит на ринку. Варто також врахувати те, що в різний час року, люди купують різні квіти. Загалом, ми прийшли до висновку, що потрібно самим вирішувати, які квіти ви хочете вирощувати.

Пошук клієнтів

Отже, пошук клієнтів – це непросте заняття. Саме тому, вирощування квітів – це тільки півсправи. На що слід орієнтуватися при пошуку клієнтів? В першу чергу, потрібно придивлятися до квіткових салонів, ринків і магазинів.

Необхідно знати і те, що у таких закладів вже налагоджені поставки квітів і вам доведеться якось всунутися в ряди цих постачальників. Як це зробити? Відразу на думку спадає зниження цін на продукцію.

Якщо дуже туго з покупцями, можна відкрити власний павільйон з квітами. Варто врахувати той факт, що потрібен широкий асортимент кольорів. У цьому випадку вам гарантований хороший дохід. Тому, або ви будуєте ще одну теплицю для різного роду рослин, або відсутні види купуєте оптом і продаєте.

Найміть флориста. Таким чином, ви прирікаєте свій бізнес на розвиток. Завдяки флористу, ви можете продавати дуже красиві композиції з квітів.

На перших порах вашого бізнесу, ви можете продавати саджанці та насіння.

Капіталовкладення

Головні витрати – це будівництво теплиці і матеріал для посадки. Теплиця з усіма складовими для необхідного середовища проживання рослин обійдеться вам приблизно, в 500 тисяч рублів. Щодо вартості вирощування самих квітів. Наприклад, один кущ троянд коштує 300 рублів, оптом буде дешевше. Один квадратний метр грунту – це 4 куща.

Загалом, якщо у вас теплиця на 100 кв. метрів, то ви зможете посадити 400 кущів. Враховуємо непередбачені обставини і закуповуємо з запасом. Виділяйте відразу на все це 200 тисяч рублів.

Також, не варто забувати за другорядні витрати – добрива для рослин, полив, обігрів і т. д. Додаткові витрати – це 50 тисяч рублів.

Як виростити квіти в теплиці

Рентабельність

Рентабельність даного виду бізнесу становить приблизно 70%. Запустити проект не дуже складно, буквально за місяць можна почати. Окупається він не відразу. Через 8 місяців у вас почнуть налагоджуватися справи. 3 – 6 місяців – це, коли у вас з’явиться перша прибуток. Догляд і вирощування квітів – дуже креативний бізнес. Бізнесмен може змінювати модель свого бізнесу як захоче. При правильному підході, прибуток зможе рости.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *