Як заробити гроші, граючи в ігри? 6 способів отримувати доходи від ігор без вкладень

У цій статті я хочу вам розповісти про те, як звичайному геймеру можна заробити на іграх. Хочу відразу відзначити, що оповідати я буду не про віртуальних казино або тому подібних псевдо іграшках з виведенням грошей. Тому будь-який геймер, від мала до велика, зможе скористатися цими способами.

Природно, такий спосіб заробітку зажадає від вас не тільки просиджування годинами на стільці перед комп’ютером за іграми, але і «прямих рук», а також невеликі ворушіння звивинами мозку. Отже, поїхали розглядати способи.

6 способів заробітку грошей на відеоіграх

Онлайн трансляції

Останнім часом цей спосіб дуже популярний. Для тих, хто не знайомий, поясню докладніше. Візьмемо для прикладу сайт twitch.tv – сайт потокового відео, основним контентом якого є онлайн трансляції ігрових відео. Весь сенс полягає в тому, щоб набрати якомога більше глядачів, які буду підписуватися на ваш канал, і вони ж будуть заохочувати вас, за проведені вами відео трансляції, грошовими пожертвами (донато).

Практично кожен користувач може спробувати цей спосіб заробітку, але не варто забувати і про те, що вам буде необхідно дотримуватися хоча б одного з цих пунктів:

1. Дуже добре грати у відеоігри;
2. Оригінально вести онлайн трансляції;
3. Просто подобатися людям (особливо цей пункт підійде дівчатам-няшкам smile ).

Пожертви від користувачів, які переглядають ваші онлайн-мовлення, може досягати неймовірних сум. Тому якщо ви впевнені в собі, то дерзайте.

Youtube

Другий спосіб, який не поступається, а можливо навіть перевершує попередній по популярності – це створення відео для відеохостингу youtube і розміщення його на своєму каналі. Тут також дуже багато залежить від вашої креативності.
Найчастіше на Ютубі заробляють гроші граю в ігри ті користувачі, які роблять огляди нових відеоігор або раджу щось корисне і цікаве. Такі відеозаписи набирають безліч переглядів, а відповідно приносять господарям каналів заробіток. Що стосовно отримання доходу, то на youtube можна заробити, як за допомогою партнерських програм, так і за допомогою прямої реклами (реклама у самому відео чого-небудь).

Продажі внутрішньоігрових речей

Думаю тут багато чого пояснювати не потрібно. Багато хто, напевно, вже знаю, що існують спеціальні сервіси-аукціони, на яких можна як купити, так і продати ігрові речі з тієї ж Доти або Контри. До речі, крім сайтів покупців можна пошукати також в спільнотах соціальних мереж.

Прикладом майданчика для продажу речей в Dota2 є сайт — market.dota2.net, а CS: GO — market.csgo.com.

Прокачування персонажів на замовлення

Назва говорить сама за себе :fellow: .За певну грошову оплату ви можете витратити особистий час і підняти рівень чужого персонажа, аккаунта і т. д. Цей спосіб підійде далеко не до всіх ігор. Але, наприклад, ті, хто добре граю в Dota 2, WoW, World of Tanks, можуть брати замовлення на прокачування акаунтів або персонажів, тим самим заробляючи гроші і граю в свою улюблену відеогру.

Участь у кіберспортивних турнірах

На даний момент часу більшості кіберспортсменів менше 20 років, тому школярам я рекомендую тренуватися, тренуватися і ще раз тренуватися. Поки у вас є ще час wink . Про дохідну частину цього способу заробітку на іграх я думаю говорити не варто, ви і так все прекрасно знаєте які суми з п’ятьма-шістьма нулями там миготять.

Продаж гайдів

Дуже не багато замислювалися, що таким способом можна дійсно заробити геймеру. Наприклад, ви знаєте, як пройти який-небудь складний рівень у грі, а багатьом іншим гравцям ця інформація не доступна – поділіться вашими знаннями з іншими і отримаєте гроші за це.

Я не інтенсивно парсил пошукову видачу в пошуках покупців гайдів, але один сайтик все-таки вдалося знайти досить швидко — bestonlinegame.su/pokupaem-gajdy-po-onlajn-igram. Не буду пояснювати вимоги, які висуваються до авторів, адже ви й самі можете перейти за посиланням і прочитати всі подробиці. Зазначу лише, що за 1000 символів автори гайдів можуть отримувати по 30 рублів, а якщо ви не вперше працюєте з цим сайтом, то оплата підвищиться до 50 рублів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *