Як заробити гроші підлітку?

Заробляти гроші, будучи звичайним підлітком, необов’язково має бути складним заняттям. Як же можна заробити гроші в підлітковому віці? Про це ми зараз вам і розповімо. Наші поради допоможуть вам заробити гроші без додаткових вкладень, але на це потрібно витратити свій час.

Вконтакте

Так ось, першим видом заробітку є заробіток за допомогою Вконтакте.

Є такі сервіси, приміром, У-like або ж VKTarget, в яких ви реєструєтеся, вказуєте свій електронний гаманець WebMoney, Яндекс Гроші або Qiwiи за виконання завдань отримуєте якісь невеликі гроші. Завдання прості, наприклад, поставити лайк, зробити репост або підписатися на групу, тобто все те, що ви можете зробити Вконтакте. Це просто, але за це ви, звичайно ж, отримаєте гроші не дуже великі, але зможете їх накопичити.

Заробіток на кліках

Наступним видом заробітку є заробіток з допомогою сайтів клікер, яких, знову ж таки, існує безліч. Один з таких сайтів це SEO sprint. Там ви повинні виконувати прості завдання, знову ж, перед цим зареєструватися і вказати свій гаманець.

За виконання завдань вам буде перераховувати зовсім мізерна сума, але чим складніше завдання, тим більше грошей ви одержите. Із завдань можуть бути запропоновано прочитання тексту, пройти тест, перейти на якийсь сайт.

Завантаження додатків

Наступна штука, на якій можна заробити – це сервіс, який називається GoAppCash. Насправді таких сайтів багато, але конкретно в цьому сервісі щоб заробити, ви повинні перейти на сайт з мобільного пристрою, зареєструватися там і качати програми, які там будуть вказані з App Store або google Play. Всі вони безкоштовні, перевірені, а за те, що ви їх завантажуєте, отримуєте гроші. Цей вид заробітку більш цікавий, ніж перші два.

Інтернет магазин

Наступний спосіб, як ви можете заробити – це створити групу Вконтакте, яка що-небудь буде продавати. Це можуть бути різні речі: чохли для телефонів, одяг і ясна річ, що тут необхідні вкладення. Зараз це досить популярно в Інтернеті. Також ви можете надавати свої послуги, ну щось типу обробляти фотографії, робити графічні заставки для відеоблогеров і так далі.

YouTube

Наступний спосіб, на якому можна заробити гроші підлітку – це YouTube.

Зараз дуже-дуже багато відеоблогерів, дійсно дуже багато.

Загалом, як Ви знаєте, деякі популярні відеоблогери дуже добре заробляють і можуть жити на ці гроші. Головне, що б у вас було прагнення, бажання, старання і ідея.

На розвиток каналу знадобитися багато часу, але якщо він буде унікальним, цікавим, то ви знайдете своїх шанувальників.

Онлайн ігри

Наступний вид заробітку для підлітка швидше підійде для геймерів. Безліч людей грає у відеоігри, такі як: Dota, CS, Lineage, WoW і так далі. Ви можете продавати речі, які там отримали іншим користувачам, у яких їх немає. Найбільше на цьому схиблені американці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *