Як заробити гроші сидячи вдома? ТОП-10 способів отримати дохід

Заробіток в інтернеті стає популярним по всьому світу. Причин для цього безліч, але найголовніша – це можливість заробляти гроші сидячи вдома. Так саме сидячи в теплі і займаючись улюбленою справою можна обзавестися непоганим капіталом, при цьому, не прикладаючи особливих зусиль.

Якщо і ви хочете спробувати свої сили, тоді ми пропонуємо вам найпопулярніші способи заробітку в інтернеті, які не зажадають від вас вкладень.

Як заробити гроші сидячи вдома?

Напевно, найпопулярніший спосіб заробітку в мережі. Про нього можна знайти інформацію на безлічі онлайн ресурсах. Популярності він досяг з-за простоти. Будь-який бажаючий може завести електронну пошту, зареєструватися в одній з платіжних систем, потім пройти просту реєстрацію на спеціальних сайтах-буксах і приступити до заробітку.

Заробіток на кліках полягає в тому, що користувач виконує завдання, в основу яких лягає перехід на якийсь сайт і здійснення на ньому якихось дій. Всі дії обмежуються простими кліками мишею або натисканнями клавіш на клавіатурі. Чим складніше завдання, тим більша винагорода за його виконання.

Щоб заробляти на кліках не потрібно мати будь-яких знань. Ви просто повинні слідувати завданням, яке для вас підготували. Зазвичай завдання полягають в кліках на рекламу на певних сайтах або щось в цьому дусі.
Скільки можна заробити таким способом? Не більше $ 2-5 в день і це, в більшості випадків, придільний максимум.

Найкращі сайти для заробітку на кліках: seosprint.net, seo-fast.ru, profitcentr.com, wmmail.ru, vipip.ru переваги: простота і доступність кожній людині, незалежно від його навичок і умінь.

Недоліки: занадто маленька оплата за виконану працю.

Фріланс

Золота жила інтернету. І це можна сказати без перебільшень. На біржах фрілансу щодня з’являються сотні завдань самої різної складності і напрямків. Найбільш часто трапляються завдання пов’язані з програмуванням, дизайном, контентом і просуванням сайтів.

Але, новачки, не мають знань у перелічених вище сферах можуть також відшукати собі мікро-роботу. Прикладом може бути перенесення зображень з сайту на сайт або додавання статей на веб-ресурс і т. д. загалом, все те, що схоже з кліками, але на більш серйозному рівні і більш високооплачуване.

Заробіток на фрілансі починається все з того ж закладу електронного гаманця, а також реєстрації на відповідних сайтах.

Найкращі сайти для заробітку на фрілансі: freelance.ru, FL.ru, FreelanceJob.ru і т. д.

Переваги: можна заробити дійсно хороші гроші, якщо у вас є знання в перелічених вище сферах або ж знайти постійну роботу в мережі.

Недоліки: спочатку новачкам буде складно набрати рейтинг облікового запису, щоб мати можливість брати на виконання якомога більш високооплачувані завдання від замовників.

Заробіток на капчах

Якщо ви любите працювати з введенням даних, то заробіток на вводі капч є ідеальним для вас. Безсумнівно, ви стикалися вже з цими зашифрованими зображеннями, які використовуються, зазвичай, при реєстрації на сайтах.

Існують безліч організацій, які займаються масовою реєстрацією вчених записів на будь-яких ресурсах. Але саме капчі перешкоджають їх роботі. Тому вони і оплачують користувачам введення зашифрованих даних на зображеннях.

В середньому за 1-2 години навіть новачок може ввести 1000 капч, а це еквівалентно приблизно $ 1-2 доларам. Якщо ж ви будете працювати відразу на декількох подібних сайтах, то заробіток значно зросте.

Переваги: це навіть простіше, ніж заробляти на кліках.

Недоліки: дуже рутинна робота, яка підійде далеко не кожній людині.

Ведення блогу

Якщо ви шукайте відповідь на питання, як заробити гроші сидячи вдома, то ведення блогу є одним з лідируючих відповідей. В даний момент існує безліч безкоштовних платформ для створення особистих блогів, тому даний спосіб заробітку можна віднести до тих, які не вимагають вкладень.

Матеріалами для статей на вашому блозі можуть послужити цікаві історії або корисні поради. Ключовим фактором успіху є взаємодія з аудиторій, яка в основному полягає у відповідях на коментарі.

Одним з кращих способів заробітку на блозі є розміщення на ньому рекламних блоків Google AdSense, кожен клік на які вам буде оплачуватися.

Переваги: можливість заробити гроші за рахунок реклами при великій відвідуваності або продажу блогу іншому власнику.

Недоліки: занадто складна робота, яка перші 5-6 місяців буде приносити мінімальний дохід.

Партнерська програма

Партнерська програма — це ніщо інше, як спосіб просування популярних сайтів, таких як Amazon, eBay і багато інших. З кожним місяцем даний вид заробітку стає все популярнішим, оскільки кількість інтернет магазинів також зростає. З кожної досконалої продажу ви можете отримати від 4% до 10% комісійних.

Все що вам потрібно, це зареєструватися на великих сайтах, що продають товари і просувати їх продукцію за допомогою партнерських посилань. Як зазначалося нижче, з кожної здійсненої покупки користувачами, які перейшли на лот через ваші посилання, вам будуть нараховуватися відсотки. Найголовніше, що даний спосіб заробітку абсолютно не вимагає вкладень.

Заробіток на партнерських програмах найкраще здійснювати, якщо у вас є блог або сайт з великою відвідуваністю. Переваги: простота і можливість отримувати пасивний дохід.

Недоліки: без сайту або блогу дуже складно залучити покупців.

Заробіток на статтях

Також один з висоководних способів заробити гроші сидячи вдома. Писати статті може кожна людина, проблема лише в тому, в яких темах він сильний і наскільки грамотний.

Текстовий контент потрібен веб-сайтах кожен день, а тому на біржах статей ви можете знайти безліч замовників, які бажають придбати ваш готовий текст чи запропонувати вам писати статті під замовлення. Ця робота досить прибуткова, особливо якщо ви маєте хороші знання в якійсь області, наприклад, в медицині або юриспруденції.

Скільки можна заробити на статтях? За 8 годин роботи більш-менш досвідчений копірайтер може написати близько 15-20 тисяч символів, а кожна тисяча може коштувати від 20 до 50 рублів. Тут також оплата залежить від складності теми.

Знайти замовлення на написання статей, як вище вже згадувалося, на спеціальних сайтах-біржах або на біржах фріланса.

Переваги: можливість заробляти досить серйозні гроші ділячись своїми знаннями. Також, при бажанні, можна знайти постійну роботу копірайтером, на якомусь великому проекті.

Недоліки: дуже складно навчитися писати правильно і грамотно.

Заробіток грошей на Ютубі

Найперспективніший і цікавий вид заробітку, здійснити який можна в домашніх умовах. Будь-який бажаючий може відкрити свій канал на YouTube і викладати туди авторські відеозапису.

Заробіток на YouTube здійснюється за рахунок рекламних блоків, які будуть з’являтися вчасно відтворення ролика. Чим більше людей клікнуть на ці блоки, тим більший прибуток ви отримаєте. Щоб реклама з’явилася на ваших роликах необхідно укласти партнерську програму з Google AdSense – робиться це в налаштуваннях каналу.

Переваги: можливість стати популярним і заробляти дійсно великі суми.

Недоліки: необхідно мати не тільки хорошу камеру, але і цікаву ідею-тематику, якій будуть присвячені відзняті ролики.

Продажі через інтернет

Щодня у всесвітній мережі відбуваються десятки мільйонів угод, під час яких одна людина купує ті чи інші товари в іншого. Так чому ж вам не стати продавцем?

Існують безліч майданчиків, на яких можна виставити ваш товар на продаж. Якщо вам цього недостатньо, то ви можете створити свій власний інтернет магазин.

Товари на продаж можна брати у постачальників, що мають склади. Договори з ними можна укласти як в реальному житті, так і віртуально. Ви просто дізнаєтеся вартість того чи іншого товару у них, потім додаєте свій навар і чекаєте покупця.

Звичайно ж покупці не зможуть відшукати вас, якщо ви не почнете просувати ваш сайт в пошукових системах або в соціальних мережах. Але спочатку, щоб отримати перших клієнтів, найкраще скористатися рекламою, наприклад РСЯ або Google Adwords.

Переваги: відкриття інтернет магазину – відмінна ідея для бізнесу з нуля, яка може відкрити для вас безмежні можливості отримання прибутку.

Недоліки: складно «просунути» свій онлайн-магазин без знань пошукового просування, тому доведеться витрачати гроші на рекламу або на наймання фахівців у сфері SEO.

Соціальні мережі

Заробіток в соціальних мережах це, напевно, найдоступніший і просто вид отримання доходу без вкладень для користувачів Інтернету. Це тому, що більшість людей мають сторінки в соціалках, а найчастіше не в одній.

Гроші можна отримати кількома способами, наприклад, за допомогою спільнот і груп. Набравши хорошу аудиторію в тематичну групу можна податися на рекламні біржі, де може знайтися рекламодавець, що бажає розмістити пост у вашому співтоваристві.

Також можна заробити гроші зі своєї сторінки, проставляючи людям лайки, роблячи репости записів, вступаючи в групи і всі ті ж спільнот і т. д. Для цього необхідно пройти реєстрацію на спеціальних сервісах для заробітку в соціальних мережах.

Переваги: перевагою даного заробітку є його перспективність. Хоч соціальні мережі існують досить давно, але маркетинг в них тільки почав розвиватися. Отже, і конкуренція ще не надто велика.

Недоліки: заробляти на сторінках можна почати в будь-який момент часу, а гроші ви отримаєте не великі. Великі суми доступні для власників пабліків і груп, але щоб їх розкрутити потрібен час, а можливо і грошові вливання для прискорення процесу.

Міні виробництво

Мабуть, останній спосіб, як заробити гроші сидячи вдома. І найкращий з усіх перерахованих вище, але, в той же час, найскладніший. Далеко не кожне виробництво можна налаштувати в домашніх умовах: іноді цьому перешкоджають негативні санітарні умови, а іноді занадто маленька відведена площа. Тому для початку варто задуматися над виробництвом чогось не більшого, але купується людьми.

Деякі найпопулярніші і прості бізнес ідеї в домашніх умовах ми вже описували на нашому сайті і з ними ви можете ознайомитися тут.

Реалізацію виготовленої продукції можна організувати через інтернет-магазин або через соціальні мережі. Благо Поштові відділення присутні в кожному місті, тому проблем з доставкою покупцям не буде.

Укладення

Звичайно ж, існує безліч інших способів заробітку грошей в інтернеті, наприклад, такі як серфінг сайтів, перегляду відео, читання листів, продаж фотографій, на іграх і т. д. Але самі основні і найбільш прибуткові ми вам розповіли у максимально зрозумілій формі. Тепер то ви точно знаєте, як можна заробити гроші сидячи вдома

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *