Як заробити студенту? Перевірені способи на особистому досвіді

Сучасний світ побудований таким чином, що без грошей практично нічого неможливо зробити. У тому числі вчитися в коледжі, університеті, академії та інших вищих навчальних закладах. Незалежно від того, наскільки ви розумний студент – без фінансової допомоги з боку батьків в більшості випадків не обійтися.

Існують деякі способи, з допомогою яких студенти можуть заробляти гроші, при цьому їх успішність не буде падати. Які це способи? Так, по правді кажучи, їх безліч, тільки більшість – втрачений даремно час.

Як заробити студенту?

Зазвичай, дане питання вперше виникає у студентів других-третіх курсів. На першому ще відбувається процес втягування в навчання, звикання до розпорядку тощо.

Я сам нічим не відрізнявся від інших, поки не настала потреба в грошах після того, як «злетів» зі стипендії. Потім вже почав кидатися, начебто як взявся за голову. Дещо виходило, решта – в топку.

Загалом, в даній статті я розповім вам тільки про реальні способи заробити гроші. Деякі з них я спробував на особистому досвіді, деякими промишляли мої товариші – одногрупники.

Заробіток для студентів – найкращі способи

Продаж рефератів, курсових, креслень і т. д.

У кожному навчальному закладі, на кожному курсі, в кожній групі є студенти, які готові заплатити гроші, щоб за них виконали домашнє завдання, написали реферат і т. д. Саме ви можете стати «рятівником» і виконувати такого роду завдання за грошові винагороди. Якщо у вас з’явиться велика кількість роботи, і ви не будете встигати з нею справлятися, то візьми до себе в команду товаришів. Щоб відшукати перших клієнтів буде досить роздрукувати звичайні паперові оголошення з переліком виконуваних вами Послуг і повісити їх на дошках оголошення біля вузу і в гуртожитках.

Якщо ви не володієте гарними знаннями в тих чи інших дисциплінах, то вам може підійти варіант з продажем вже готових рефератів, курсових або домашніх завдань через інтернет.

Думаєте де взяти велику кількість вже готових до продажу робіт? Після здачі будь-якого предмета попросіть ваших одногрупників перекинути вам їх електронні варіанти, наприклад, рефератів. Хтось добродушний та скине, та так у вас і накопичиться якась готова база.

Роздруківка на принтері в гуртожитку

Для здійснення даної підробітку необхідно, щоб виконувалося дві умови: ваше проживання в гуртожитку від навчального закладу і наявність у вас принтера. До речі, цей варіант заробітку ідеально поєднується з вышерассмотренным.

Пристрій для роздруківки паперу можна попросити вислати батьків (якщо звичайно у вас вдома воно є) або придбати, на перший час, б / у принтер. Якщо вам складно самому потягнути суму покупки, то скиньте з сусідом по кімнаті.

Для залучення перших клієнтів діємо вже звичним способом – роздруковуємо оголошення і вішаємо їх в гуртожитку.

Репетиторство

Надання репетиторських послуг, особливо з іноземних мов або предметів, які входять до списку тестування для вступу до ВНЗ, стало дуже поширеним. Та й затребуваним якщо чесно.

Учні відверто ледарюють у школах, списуючи все на низький рівень підготовки вчителів. А тільки коли приходить час здавати тестування – беруться за голову їхні батьки і похапцем шукають фахівця, який навчить їх чадо всьому навчальному матеріалу за найкоротший термін.

Так чому ж вам не скористатися цим? Якщо у вас є чудові знання з будь-якого предмету зі шкільної програми-почніть ними ділитися з більш “слабкими” хлопцями за грошову винагороду. Відшукати перших клієнтів можна розмістивши оголошення в інтернеті. Хоча б на найпростіших онлайн-дошках оголошень вашого міста.

Робота для студентів в інтернеті

Найпоширенішим способом пошуку підробітку серед студентів є інтернет. Так, дійсно у всесвітній мережі існує величезна безліч вакансій з неповною зайнятістю для молодих людей.

Пошукати підробіток (роботу) я рекомендую вам на наступних біржах фріланса – www.weblancer.net, work-zilla.com, freelance.ru. Тут ви зможете відшукати самі різноманітні завдання від роботодавців, починаючи від тексту і закінчуючи версткою сайтів.

Якщо ж ви не маєте особливих навичок у тій чи іншій справі, то рекомендую спробувати свої сили в заробітку: на кліках, завданнях, перегляді відео, написанні статей, серфінг сайтів і т. д.

Більш докладно про способи заробітку в інтернеті ви можете прочитати тут.

Заробіток на сайті або блозі

Цей вид заробітку для студентів більше відноситься до попереднього розділу, але я вирішив вивести його окремо. Чому? Так з однієї простої причини – він більш прибутковий. Але врахуйте, що на перший час вам будуть необхідні стартові інвестиції на хостинг (для початку хоча б 100 рублів в місяць) і домен (близько 200 рублів в рік). Далі ваше творіння вийде на самоокупність, а після і почне давати прибуток.

Заробляти на сайтах або блогах можна трьома способами: на рекламі, продажу посилань і продажу самого сайту або блогу:

Заробіток на рекламі – встановити рекламні блоки і чекати кліків від відвідувачів. Чим більше у вас трафік, тим відповідно і прибуток більше.

Продаж посилань – зареєструвати ваш сайт на спеціальних посилальних біржах і викладати на вашому сайті або блозі статей рекламодавця з посиланням на їх продукт. Це небезпечно, оскільки пошуковики ведуть активну боротьбу з такого виду заробітком (чому це так ви можете прочитати на інших сайтах).

Продаж сайту або блогу – передати ваше творіння іншому власнику за грошову винагороду можна під засобом викладання його, наприклад, на telderi.ru – кращий російськомовний аукціон.

Звичайно, я видав вам коротку інформацію, але сподіваюся, суть ви вловили. Багато в інтернеті пишуть, що сайт або блог-це відмінний заробіток для студентів. І ви знаєте, не можу з цими людьми не погодиться, оскільки сам починав свою діяльність в створенні сайтів саме будучи студентом.

Якщо ви знаєте або пробували якісь способи заробітку, і вони були успішними, то не забудьте поділитися ними у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *