Як заробити в кризу? Ідеї для заробітку в 2019 році Рубрика: Як заробити гроші?

Час кризи – це завжди складно. Кожна людина щось втрачає. Але, в таких умовах відбуваються цікаві речі. Багаті люди стають ще багатія, а бідні – ще біднішими. Саме тому деякі люди всерйоз замислюються про те, де взяти гроші під час кризи. Виявляється, якщо гарненько розкинути мізками, то це нескладно.

В першу чергу не потрібно піддаватися все людній паніці і думати про те, що все погано, грошей немає і не буде. Ви не повинні брати собі за основу слова «Зараз всім погано і важко». Таким чином ви себе заспокоїте, але і впадете на кілька сходинок назад. Звичайно, найлегше піддатися емоціям і нічого не робити, а лише нити і скаржитися, яке важке життя. Але ж ви не така людина, правда?

Що таке криза?

Криза бере свій початок з того моменту, коли між попитом і пропозицією на товари порушується дисбаланс. У цих умовах, за часту, відбувається різкий сплеск цін на продукти, комуналку та інші життєво обхідні товари і послуги, а доходи залишаються на тому ж рівні.

Саме в умовах фінансової кризи відбуваються найнесподіваніші ситуації.

Ознаки фінансової кризи

До основним і найпоширенішим ознаками кризи відносяться: швидкий темп скорочення робочих місць, обвал цін на біржах цінних паперів, обвал основний державної валюти по відношенню до світових резервів приблизно на 50%, різке, одночасне підняття цін на продукти, техніку, комуналку та ін.

Як ви зрозуміли, а можливо і знаєте, що в умовах кризи відбувається економічна паніка. Такий феномен спостерігається не тільки в Росії, але і в інших країнах. Я вже не кажу про Україну, там взагалі жах. Але зараз не про це.

Тому, якщо ви покажіть кузькіну матір кризі, то будьте впевнені, що без грошей ви не залишитеся.

План і думка заробітку

Ви повинні чітко розуміти, що криза – це не ваша проблема. Ви все така ж звичайна людина, зі своїми знаннями і талантами, вони від вас нікуди не поділися. Просто, для початку, не потрібно замислюватися про те, щоб заробити багато грошей відразу, тому що ви ризикуєте залишитися в світі ілюзій.

Ілюзія заробітку

Під «Ілюзією заробітку» мається на увазі різні програми «money-making» (роби гроші). Такі програми існують не офіційно, не на законодавчій основі, а в договорі з клієнтом, які, як зазвичай буває, налякані кризою і готові зробити все, щоб отримувати легкі гроші. Це своєрідна піраміда, творці якої з гаслами запевняють в тому, що вони знають, як заробляти великі гроші під час кризи. Але, як і в будь-якій піраміді приходить момент розчарування, так як гроші і час були вкладені, а прибутку так і не виявилося.

Загалом, якщо ви задумалися всунутися в мережевий маркетинг, то викидайте цю ідею з голови. В умовах кризи – це провал.

Основне правило для заробітку в кризу

Як ви думаєте, що в умовах кризи допоможе вам заробити? Правильно – оточуючі тебе люди! Адже в період кризи завжди працює правило – давай людям те, чого вони найбільше потребують. Причому давати бажане, та ще й за прийнятною ціною – це основа всіх основ.

В принципі, це справило було завжди, а ось за часів кризи воно має більш глибоке значення.
Заробляємо в кризовий час

Все, що ви прочитаєте далі – це буде основним видом заробітку в кризовий час. Якщо врахувати, що криза в нашій країні подія звична, то заробляти на ній можна постійно.

Без чого не може людина? Без їжі

Яким би не було важким час, а їсти хочуть все і завжди. Навіть собаки і кішки біля смітника. Але якщо тварини можуть перекусити на смітнику, то для жителів міста, країни це буде неприйнятним.

Навіть якщо ціни на продукти зросли у багато разів, то продукти все одно будуть купувати. Це закон. Звичайна людина зможе заощадити на всьому, на одязі проїзді, комуналці, а ось на страву навряд чи. Все, що вам потрібно – це продавати продукти харчування людям.

Продавати їжу можна декількома способами.

Якщо у вас є власний будинок або дача, то на їх території можна вирощувати овочі, ягоди і фрукти, а потім продавати на ринку або здавати в магазини. Наприклад, зелень, цибулю, морквина мають попит цілий рік. Також люди не відмовляться від домашньої випічки. Домашнє їсти завжди приємніше, ніж магазинское і, швидше за все, дешевше.

Набагато крутіше, якщо у вас є домашні тварини: кури, гуси, зайці або, можливо, Велика рогата худоба. Від м’яса, хоч воно і порівняно дороге, люди відмовлятися не будуть. А як щодо домашнього молока? Це один з основних продуктів харчування, між іншим. Другий варіант складніше і вимагає капіталовкладень. Все виглядає так: ви знаходите постачальника продуктів, берете в оренду кіоск або місце на ринку і продаєте продукти. Це законно і дуже навіть вигідно. Єдине, що ви можете не пройти санепідстанцію. Але, це не проблема, якщо є трохи грошей. Цей варіант дуже прогресивний. Головне товар подати за ціною нижче, ніж в магазинах або у інших продавців.

Щоб виглядати добре-потрібен одяг

У сучасному світі виглядати добре – це ознака смаку і достатку. Прагнення людей до цих якостей ніхто не відміняв навіть під час кризи.

Мова не піде про те, щоб шити одяг, так як це актуально тільки під час випускних або під час одружень, але, ви можете надавати ремонт одягу і її збут.

Відмінним варіантом для продажу одягу може стати інтернет-магазин. Все що вам потрібно – це створити його, викласти туди деякі моделі одягу і вказати їх вартість. Товар завжди знайде свого покупця.

Чому я згадав ремонт одягу? Тому що під час кризи купити одяг можуть не всі, а ось лагодити стару може дозволити кожен.

Освіта та репетиторство

Якщо в першому варіанті ми говорили про голод фізичному, то зараз ми поговоримо про голод розумовому.

Батьки дітей завжди дбають про освіту своїх діток. Якщо криза не дуже заважає цьому процесу, але ціни на навчання завжди викликають питання.

Все, що ви можете запропонувати – це ви і ваші таланти. Наприклад, ви вмієте грати на будь-якому музичному інструменті, знаєте іноземні мови або відмінно вмієте танцювати різні танці? Тоді швидко пишіть оголошення в газету, і ви побачите, що незабаром ваші вміння кому-небудь знадобиться.

Також ви можете надавати допомогу школярам і студентам у вирішенні уроків, завдань, контрольних і так далі. І це все за гроші.

Якщо у вас сумніви з цього приводу, то можливо ви помиляєтеся. Знайдіть однодумця і з ним йдіть разом до доходу.

Ремпобуттехніка

Як варіант, якщо у вас руки ростуть з того місця, що треба і ви розбираєтеся в побутовій техніці, то ви цілком можете заробляти собі на життя ремонтуючи її. Криза вдарила по цінах, а значить, що покупка нової техніки обійдеться в дуже велику суму, яку багато хто не потягнуть. Тому ремонт старої техніки або вийшла з ладу буде більш прийнятним.

Сюди ж можна додати ремонт і квартир, якщо хочете, і ремонт автомобілів, меблів.

Заробіток в інтернеті

Інтернет – це окремо взята нами тема для заробітку, де, в цілому, можна заробити на більш широкому списку тем.

Інтернет блог

Якщо ви володієте унікальними знаннями, які можуть бути корисними людям – тоді даний вид заробітку для вас. Блогерство є перспективним видом заробітку в інтернеті, який відразу не дасть вам великий дохід, але, якщо добре попрацювати і розкрутити свій блог, то на нього можуть посилатися сотні, а то й тисячі користувачів. Все що вам потрібно – це знання, креатив і доступ в інтернет.

Онлайн допомога

Цей варіант як один із способів заробити в інтернеті. Але якщо заробіток в Інтернеті вам принесе невеликий прибуток, то онлайн допомога буде володіти більш високим грошовим потенціалом.

Так, наприклад, у кризових умовах компаніям невигідно утримувати працівників в офісі, тому вони шукають більш економні шляхи. Ви можете найняти такої компанії на роботу і вдома виконувати свої доручення. Це можуть бути прізвиська клієнтів за номерами з бази даних, або розсилка поштових повідомлень.

Що ми маємо?

Як ви зрозуміли, в умовах кризи виживати можна тільки за рахунок першорядних потреб людей. Створення реального бізнесу в таких умовах предречено на провал. Якщо і не провал, так доставленням величезної кількості проблем і незручностей. Тому перераховані вище способи заробітку під час кризи допоможуть вам деякий час триматися на плаву.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *