Як заробити юристу в Інтернеті?

Здрастуйте дорогі читачі. У сьогоднішній статті ми з вами поговоримо про те, як заробити юристу в інтернеті гроші. Це досить актуальна тема, оскільки все більше людей прагнуть отримати юридичну освіту, а ось кількість роботи в даній сфері залишається колишнім. Тому юристи починають шукати підробіток, і одним з її джерел є всесвітня павутина.

Насправді роботи для людей даної спеціальності в інтернеті досить багато. Я спробую розповісти вам про всі можливі варіанти для заробітку. Вам же залишиться вирішити, який способів вибрати особисто для себе, ну і, звичайно ж, приступити до роботи.

Способи заробітку юристам в інтернеті

Почнемо, мабуть, з традиційного – це пошук роботи за допомогою спеціальних сервісів, де роботодавці розміщують вакансії. Найкращими сайтами з широким переліком доступних вакансій є rabota.yandex.ru, hh.ru, SuperJob.ru та інші.

Способи заробітку юристам в інтернеті

Варто врахувати, що деякі роботодавці перед проведенням співбесіди вимагають відправити їм резюме. Не варто нехтувати цим – краще витратьте пару годин на складання якісного резюме. Також, при бажанні, його можна розмістити безпосередньо в ваш профіль, після реєстрації на вищезгаданих сайтах. Це дозволить роботодавцям, пошуку працівників, швидше дізнатися інформацію про вас і ваших навичках, а також збільшить ваші шанси на зайняття посади.
Деякі юридичні онлайн проекти містять в собі платформи “питань-відповідей”. Досить часто вони публікують оголошення про роботу для юристів, які б відповіді на запитання користувачів щодо тієї чи іншої ситуації, пов’язаної з юриспруденцією.

Юриспруденція

Якщо у вас вже є заснована робота і ви шукайте додаткову, то зробити це можна на біржах фріланса, де рідко, але все ж зустрічаються оголошення, в яких наймають на тимчасову та віддалену роботу. На фрілансі юристу можна заробляти дуже непогані гроші, при цьому працювати ви будете вдома.

До вашого профілю на біржах фріланса також обов’язково прикріпити резюме, оскільки тут не розглядаються варіанти особистих зустрічей – максимум це зідзвонюються по Скайпу або інших подібних програм.

Резюме

Заробити гроші юристу в інтернеті можна і на біржах статей. До речі, зазначу, що статті на юридичну тему досить затребувані і дорогі, а авторів на дану тематику не так вже й багато. Отже, ви не зіткнетеся з великою конкуренцією (порівняно з іншими тематиками) і зможете щодня заробляти дуже пристойні суми грошей. Виходячи і це, можливо, з часом, ви будете розглядати роботу на біржах статей, як свій основний заробіток.

Кращими біржами для заробітку на статтях є наступні: Textsale, Advego, Etxt, Copylancer та інші.

Тут вам буде необхідно пройти реєстрацію, далі заповнити свій профіль і приступати до пошуку замовників. Благо на кожному з перерахованих вище сайтів є рядки пошуку, тому проблем у вас не повинно виникнути.

Також варто відзначити, що шукати замовників можна і на біржах фріланса. У цьому ж випадку високий шанс, що вас можуть взяти працювати штатним автором на якийсь великий юридичний онлайн ресурс.

Заробити гроші юристу в інтернеті можна і на біржах статей

Ще одним дуже прибутковим способом заробити гроші юристу в Інтернеті є створення інформаційного сайту. Вище я вже згадав, що статті на дану тематику оплачуються замовниками дуже високо, а пов’язано це з тим, що реклама на юридичних інформаційних ресурсах може приносити хороший прибуток.

Все, що вам потрібно буде-це зібрати ключові слова, під які ви напишіть статті. Розмістити рекламні блоки від Google AdSence і отримувати прибуток. Звичайно ж, я упустив такий важливий момент, як «просування сайту» — природно, вам доведеться цією справою займатися, або скористатися послугами фахівців. Але, на початковому етапі досить буде скористатися рекомендаціями пошукових систем «Яндекс» і Google, які знаходяться у вільному доступі (support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=ru і yandex.ru/support/webmaster/for-webmasters/contents.xml)

До речі, зовсім забув згадати про те, що ваш сайт може зграї і джерелом пошуку клієнтів. Достатньо на нього розмістити ваші контактні дані, а також надати перелік юридичних питань, в яких ви готові надати свої послуги.

Таким чином « “ви вбиваєте відразу двох зайців” – заробляєте з реклами, та ще й отримуєте клієнтів.

Укладення

На цьому мабуть все. Вам залишається тільки обдумати і вирішити для себе, які з перерахованих вище варіантів ви плануєте втілити в реальність, ну і, звичайно ж, приступити до роботи. Робітки у вас буде дійсно забагато, але це стосується всіх сфер заробітку в інтернеті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *