Який бізнес відкрити?

Здрастуйте дорогі читачі. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, який бізнес відкрити. Постараємося охопити максимальну кількість ідей для відкриття власної справи, виходячи з вашого місця проживання.

Статистика свідчить, що з усіх людей, які пробували вперше почати займатися бізнесом, з першого разу досягти успіху вдається лише 5%. Але ця цифра не повинна вас відштовхувати, тому що саме ви можете ” увійти в неї». Ну а якщо не вийшло, то чому ви повинні зупинятися на досягнутому і опускати руки?

Адже завжди можна почати заново будувати шлях до досягнення своєї мети.

Але, якщо по правді кажучи, то відкрити свій бізнес не так вже й легко. Для початку необхідно скласти бізнес план, ретельно обміркувавши кожен його пункт. Потім знайти гроші, для реалізації задуманого (якщо, звичайно ж, в них є необхідність). Після чого потрібно офіційно оформити вашу діяльність. І це тільки початок шляху.

Не хочу вас більше збивати з поставленої мети, а краще перейдемо безпосередньо до розгляду деяких бізнес ідей, який, можливо, будуть вам корисними або хоча б надихнуть вас.

Який бізнес відкрити у великому місті?

Велике місто-це велика кількість жителів, які проживають в ньому. І це означає, що попит на всі можливі товари і послуги теж великий. Але не варто також забувати і про конкуренцію, яка в містах значно вища, ніж у селах.
На мою думку, жителям великих міст варто розглядати бізнес ідеї виробництва або сфери послуг.

Який бізнес відкрити у великому місті?

Щодо виробництва варто розглянути наступні варіанти:

 • Переробка вторинної сировини – з кожним роком стає все популярнішим і популярнішим, але, при цьому, в більшості навіть великих міст конкуренція в цій ніші мінімальна.
 • Перероблену сировину можна реалізовувати не тільки на внутрішньому ринку, а й експортувати за кордон.
 • Випічка та кондитерські вироби – люди, напевно, ніколи не відмовляться від солодкого. Тому ця ніша завжди матиме попит, особливо, якщо ви надасте покупцям «вишуканий» товар, якого немає на ринку.
 • Спиртні напої – а особливо пиво. Алкогольні напої завжди будуть затребуваними людьми, але пиво – лідер в даному сегменті. На особистому досвіді можу сказати, що більшість людей воліли б купувати розливне або пляшкове пиво, виготовлене у власному місті (навіть якщо його виробляє невелика пивоварня), на відміну від хмільного напою, виробленого на заводах з великими потужностями.
 • Будівельні матеріали – дуже-дуже вигідна ідея, яка включає в себе не тільки виробництво, але і реалізацію. Будівництво було і завжди буде в містах, а тому попит на матеріали також залишиться стабільним.
 • Виготовлення та ремонт меблів-приголомшливий бізнес, але вимагає творчого підходу. Чому? Та хоча б для створення унікальних дизайнів столів, стільців, диванів, ліжок і т. д.

Щодо сфери послуг варто розглянути наступні варіанти:

 • Ремонт побутової техніки – з кожним днем в будинках людей збільшується кількість електричних приладів, а тому і попит на їх ремонт також зростає. А, що найцікавіше, кількість фахівців, що можуть виробляти його, зменшується. На жаль, тенденція схиляється до того, що сучасні хлопці зустрічаються з «руками з жопи».
 • Прибирання в приміщеннях – все частіше і частіше великі компанії вдаються до послуг клінінгових фірм, для прибирання в приміщеннях. Це значно вигідніше, ніж утримувати в штаті чалу команду прибиральників. Тому попит на прибирання в приміщеннях, у великих містах, безсумнівно, присутня.
 • Хімчистка – також низькоконкурентна ніша в більшості містах, для реалізації якої потрібні невеликі витрати.
  Ремонт автомобілів, шиномонтаж – якщо ви ставите питанням який бізнес відкрити в гаражі, то ця ідея буде найактуальнішою.

Який бізнес відкрити в маленькому місті?

Ведення бізнесу в невеликому місті має свої плюси і мінуси. З одного боку ви маєте низьку конкуренцію, а з іншого – маленька кількість потенційних покупців або клієнтів. Але все ж впадати у відчай не варто. Заробити гроші можна в таких умовах.

Особисто мені здається, що відкрити бізнес в маленькому місті значно вигідніше, ніж в будь-якій іншій проживання. І найголовнішим плюсом є мінімальні витрати на рекламу.

Отже, ось кілька ідей, які ви могли б реалізувати:

 • Кав’ярня або булочна – в невеликих містечках складно організувати місця для розваг (з-за низької прибутковості), а ось закусочна стане приміщенням, де зможе збиратися молодь не тільки щоб перекусити, але і поспілкуватися.
 • Косметичні послуги на дому – салон в невеликому містечку може бути не рентабельним (з-за незначної прибутку та плати за оренду), тому краще було б, якби ви надавали послуги з подстрижке, фарбування, манікюру та іншим процедурам на дому.
 • Репетиторство-це відмінна можливість поділиться своїми знаннями з кимось іншим і, в той же час, заробити гроші. Зазвичай, в невеликих містах є кілька шкіл, тому учні у вас точно будуть матися.
 • Центр розвитку для дітей – дуже вигідна і перспективна сфера бізнесу. У дуже не багатьох містах (а особливо) є подібні центри, які могли б розважити маленьких дітей. У програму можна включити не тільки веселі конкурси, а й пізнавальні та навчальні.
 • Ательє – підійде, як для великого, так і для маленького містечок, оскільки попит на одяг буде завжди. Також можна спробувати не тільки ремонтувати і шити одяг під замовлення, але і реалізовувати його через Інтернет.

Який бізнес відкрити в селі?

Тему заробітку грошей в селі ми вже зачіпали на нашому сайті. З матеріалом можна ознайомитися тут. А тепер хотілося б ознайомитися вас деякими ідеями бізнесу в селі:

 • Сухофрукти – це дуже гарна ідея для бізнесу, особливо якщо у вас є фруктовий сад. Реалізовувати сухофрукти можна відразу на оптові бази або ж стати постачальником для міських магазинів.
 • Вирощування квітів – дуже прибутковий бізнес, але його реалізація можлива тільки в тому випадку, якщо село, в якому ви проживаєте, знаходиться недалеко від міста. Самі розумієте, що доставку квітів організувати дуже складно, особливо на далекі відстані.
 • Продукти харчування – думаю, пояснення тут зайві.
 • Господарський магазин – якщо продукти харчування у селі люди можуть отримати з городу, то за необхідними інструментами для роботи можна придбати тільки в місті. Тому наявність магазину, в якому будуть виставлені на реалізації не тільки знаряддя праці, а й побутова хімія – значно полегшить життя односельцям, а також дозволить заробити гроші.
 • Рибний ставок – цікава бізнес ідея, яка може принести великий прибуток. Люди, що живуть в містах, практично не мають можливості ловити рибу біля місць проживання, тому вони виїжджають за місто. Вам же досить зробити незначну рекламу в інтернеті (можна обмежитися соціальними мережами і безкоштовними онлайн дошками оголошень) і клієнти на оренду ставка з’являться.

Що стосовно сфери послуг, то тут мені в голову приходить лише один варіант-надання послуг пов’язаних з Інтернетом. Це може бути створення сайтів, розробка логотипів, написання комп’ютерних програм, створення контенту для веб-ресурсів і все в цьому дусі. А якщо узагальнити, то це всі види інтернет-послуг, які можна надати клієнтам віддалено.

Дуже складно вдома реалізувати якийсь виробничий бізнес, тому варто відштовхуватися від послуг. Це може бути створення власного інтернет-магазину, або написання статей на замовлення.

Можна також розглянути можливість створення програм для клієнтів. Загалом все, що пов’язано з інтернетом і роботі за комп’ютером, можна реалізувати саме в домашніх умовах, оскільки це дозволить на початкових етапах зекономити гроші на оренду офісу.

Який бізнес відкрити на дому?

Також на дому можна почати надавати консалтингові послуги. Наприклад, можна надавати послуги у фінансовій сфері, а особливо актуально в бухгалтерській. Хороші гроші можна заробити і створюючи плани, проекти для підприємств, у яких немає відділів в тій чи іншій сфері.

Загалом, можливостей для створення бізнесу на дому дуже і дуже багато. Потрібно витратити тільки кілька днів для пошуку ідеї написання бізнес плану.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *