Заробляємо на розведенні перепелів

Вам подобатися займатися власним господарством? Ви живете в своєму будинку тоді бізнес ідея розведення перепелів для вас. Як вже всім відомо на розведенні птиці можна отримувати хороший і стабільний дохід, але для того, щоб отримати максимальний прибуток з мінімальними витратами рекомендується зайнятися розведенням перепілок. Перепелине м’ясо вважається дієтичним і володіє хорошими смаковими якостями, до того ж перепела володіють хорошою несучістю.

Розведенням перепелів рекомендується починати з поголів’я чисельністю в 500 особин. Ці птахи володіють відмінною плодючістю, їх чисельність за рік може зрости в десять разів. Основними витратами для початку цього бізнесу будуть закупівля дорослих особин, витрати на виготовлення обладнання для утримання птахів і облаштування інкубатора.

Як вже говорилося вище, що перепілки мають відмінну несучістю і можуть знести близько 300 яєць на рік. Також цей птах не особливо вибагливий до умов утримання і має високу стійкість до різних захворювань. Тому розведення перепелів доступно не тільки професіоналам пташникам, а й Птахівникам любителям.

Багато хто розводить перепелів, воліють купувати особини у віці двох місяців, тому що в цьому віці перепела вже починають нестися і відповідно дають результат своїм господарям. Цей птах погано пристосована для висиджування яєць, тому вам буде потрібно інкубатор.

У приміщеннях, обладнаних для утримання перепелів необхідно підтримувати температуру близько двадцяти градусів. Більш низькі температури не як не позначаться на самих птахах, але зменшитися несучість і збільшитися апетит. Довжина світлового дня, повинна становити вісімнадцять годин в іншому випадку скорочення світлового дня також позначиться на несучості.

Також перепела дуже погано реагують на зміну корму, тому зміну корму рекомендується проводити поступово, підмішуючи 50 зі старим кормом. Поступово збільшуючи частку нового корму. Ось в принципі і всі премудрості в розведенні перепелів, дотримуйтесь їх і вас все вийде. Удача.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *