4 Кращих зарубіжних сайту для заробітку на введенні капчі

Здрастуйте дорогі читачі. Раніше на нашому сайті ми могли ознайомитися з російськомовними сервісами для заробітку грошей на введенні капчі, сьогодні ж давайте розглянемо зарубіжні сайти.

Іноземні сайти хороші тим, що висновок ви отримуєте на електронний гаманець в доларах. Погодьтеся, це трохи приємніше, ніж рублі. Так, і вам не варто турбуватися про виведення зароблених коштів з гаманців гроші можна конвертувати як в самих платіжних системах, так і виводячи на картку.

Що стосується особливостей роботи на зарубіжних сайтах – їх немає. Капча, адже вона і в Африці капча. Хоча ні, вру-вам не буде потрапляти російськомовні букви в словах, які необхідно вводити (або дуже рідко). Тому мову клавіатури можете сміливо виставляти на англійську.

Список зарубіжних сайтів для заробітку на введенні капчі


ProTypers

ProTypers дуже хороший сайт для заробітку за допомогою введення капчі. Вам просто потрібно зареєструватися, почати заповнювати капчу і заробляти гроші. Реєстрація абсолютно безкоштовна, а найкраща річ у ProTypers полягає в тому, що вам не потрібно завантажувати на комп’ютер стороннє програмне забезпечення або клієнти.

Також як і більшості подібних сервісів в ProTypers діє погодинної тариф. Тобто, чим ближче до ночі, тим дорожче ціна за правильно введений текст з картинки. У зв’язку з цим заробіток в цьому сервісі коливається від $ 0.75 до $ 1.25 за 1000 капч.

Всього на введення капчі виділяє 15 секунд, тому вам необхідно не тільки швидко вводити символи, але і мати хороший інтернет.

Посилання на сайт: protypers.com

MegaTypers

Ще один хороший зарубіжний сайт для заробітку доларів на вводі captch.

Мені вдалося поспілкуватися з одним з користувачів цього сервісу. За його словами, в середньому він заробляє $1 за 1000 введених символів з картинок. Виплати переводить на Вебмані, хоча ви можете також вивести зароблене і Пайзу, і на Пейпал. Його денний заробіток сягає 8-10 доларів.

Тобто звичайний хлопець, який виділяє по 3-4 години свого часу на сервіс MegaTypers, заробляє в місяць по 200 доларів. Це враховуючи, що він встигає сходити на заняття в університет і щодня виконує домашні завдання, контрольні, курсові. Погодьтеся, непогана надбавочка до стипендії.

Посилання на сайт: megatypers.com

Captcha2Cash

Теж хороший сервіс для заробітку. Знімати кошти можна тоді, коли ваш баланс складе $1, а для досягнення цієї суми необхідно також як і MegaTypers ввести 1000 правильних капч.

Посилання на сайт: captcha2cash.com

FastTypers

І нарешті четвертий сайт, в який виробляє виплату в доларах за введення каптч. У нічний час (з 12 ночі до 5 ранку) оплата за виконання завдань вище. У цей період можна заробляти до $1,5 за 1000 каптч.

Посилання на сайт: fasttypers.org

Серед інших зарубіжних сайтів можна також виділити 2Captcha, QlinkGroup, VirtualBee, CaptchaTypers і т. д.

Вдалого заробітку в перерахованих вище сервісах. Найголовніше не забувайте, що якщо ви хочете нормально заробляти, то необхідно виділяти не менше 4 годин на день введення капч.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *