5 кращих сайтів для заробітку на постінгу

Постинг являє собою написання повідомлень на сайтах або форумах, залишення відгуків в інтернет-магазинах. Також це може бути пост, який необхідно розповісти друзям Вконтакте, Однокласниках, Фейсбуці або поділиться ним в групах відповідних соціальних мереж.

Здавалося б, нічого складного в цьому немає – написати коротке повідомлення, на якому не будь ресурсі і отримати за це оплату. Але не поспішайте радіти. В постінгу є одна заковика – в 99% випадків замовники вимагає крім текстової частини вставляти і рекламну посилання на джерело.

Чому в цьому випадки можуть виникнути проблеми? Ну, по-перше, у вас скорочується список ресурсів, на яких взагалі є можливість залишити посилання. По-друге, ваші пости з посиланнями можуть видаляти з форумів модератори, в обов’язки яких якраз і входить чистка тим від такого роду спаму.

Виходячи з вищесказаного, якщо ви все-таки вирішили заробляти на постінгу, то, перш за все, запасіться терпінням. А кращим стимулом для продовження муштрування цього методу заробітку буде висока оплата за виконані завдання. Але про це ми поговоримо трохи нижче.

Тепер давайте розглянемо 5 кращих сайтів для заробітку на постінгу.

Це один з найстаріших і найнадійніших сайтів для заробітку грошей на виконанні простих оплачуваних доручень. Forumok, як біржа постингу, пропонує неймовірно величезну кількість різноманітних можливість для заробітку при дуже хороших умовах.

Перш за все, варто відзначити, що тільки на цьому сайті ви можете знайти завдання для всіх популярних соціальних мереж в Рунеті – це Вконтакте, Фейсбук, Однокласники, Твіттер, Гугл+ і навіть мій світ. Також на Форумку, що найголовніше, можна отримувати гроші за написання повідомлень на форумах або в блогах. Загалом, можливостей необмежену кількість.

Форумок

Що стосовно оплати за працю, то вона вище ніж на всіх інших проектах подібного типу. Реферальная система приносить 30% від суми зароблених грошей запрошеним вами на сервіс товаришем. Мінімальна сума для виводу може вас насторожити – 200 рублів, але не переживайте з цього приводу, їх ви швидко заробите. Самі гроші можна відправити на рублевий гаманець Вебмані.

На Форумку знайдете завдання для всіх популярних соціальних мереж в Рунеті

На Forumok роботи реально багато, тут я не брешу вам і практично вся вона пов’язана з постінгом (якщо це соціальні мережі, то репости, якщо форуми або блоки – невелике повідомлення в гілці обговорення або стаття).

QcommentQcomment

Ще один дуже популярний сайт для заробітку на постінгу. Єдиний істотний мінус – після реєстрації, щоб отримати високооплачувану завдання, які пов’язані з написанням відгуків і коментарів вам необхідно буде пройти спеціальний іспит. В принципі-то він не такий вже й складний, як може здатися на перший погляд, тому не бійтеся, та й навчання спочатку пройдете.

Але перед здачею іспиту у вас буде можливість заробляти гроші перегляду відеоролики, ставлячи лайки в соціальних мережах або роблячи репости, підписуючись на людей або на оновлення спільнот і т. д. Таких завдань дуже мало, за день набереться максимум на рублів зо десять. Тому краще переходите на більш серйозний рівень – коментування і написання відгуків.

Виплати цей сервіс здійснює на Webmoney і Яндекс.Гроші. А мінімальна сума для замовлення виплати становить всього 100 рублів.

ФриКлик

Дуже цікавий сервіс з можливістю заробляти як на ваших сторінках в соціальних мережах (профілях, пабліках, групах), так і на сайтах або блогах. Також в ФриКлик є можливість не тільки пропонувати себе як майданчик для розміщення постів, але і самостійно виконувати завдання від рекламодавців. Оплата заробленого здійснюється на WMR гаманець WebMoney. Мінімальна сума виведення 150 руб.

Advego

Напевно найпопулярніший сайт для заробітку на постінгу, оскільки в ньому є величезна безліч різних завдань, серед яких ви точно підберете щось і для себе. Безпосередньо самі завдання знаходяться в розділі «Робота». До речі, для більшої зручності пошуку замовлень рекомендую користуватися фільтрами, які розташовані в правій частині вікна.

Виведення зароблених грошей в Адвего здійснюється знову-таки на WebMoney, тільки крім рублевого гаманця (WMR) можна також прикріпити та доларовий (WMZ).

Социэйт

На цьому сайті можна заробляти на постингу виключно в соціальних мережах. Ви можете монетизувати Вконтакте, Однокласники, Інтаграм або Фейсбук. ДО РЕЧІ Соціейту дуже часто віддають переваги через Гнучке налаштування автопостингу рекламних постів, а також великий вибір потенційних рекламодавців. Оплата заробленого проводиться як на гаманець Яндекс.Гроші, так і на WMR гаманець WebMoney

Блогун

Дуже старий, але досі класний сервіс для заробітку на постінгу. В якості майданчика для розміщення постів можна використовувати: власний блог, акаунти в соціальних мережах (фейсбук, твіттер, вконтакте і навіть в гугл плюс), групи в ВК і акаунти в Ютуб. Погодьтеся, є де розгулятися, особливо якщо активно розвивати всі перераховані вище сервіси одночасно.

Виплати здійснюються тільки на гаманець WMR (запитувати висновок на банківську карту VISA або MasterCard не рекомендую, тому що це довго і болісно). До речі найнеприємніше в Блогуні – це комісія за виведення грошей. Вона становить цілих 15%.

Просперо

На мою думку, це найкращий сервіс для заробітку грошей на постінгу. У ньому зібраний весь перерахований вище функціонал, до того ж всі завдання добре відсортовані. Під час мого останнього візиту на Просперо було більше 60-ти завдань самої різної складності і ступенем оплати.

Оплата заробленого проводиться банківські карти VISA або MasterCard, на гаманці Вебмані WMR або WMZ, на гаманець QIWI або Яндекс.Гроші. Ви також можете замовити виплату банківським платежем.

Існують також і інші сервіси для заробітку на постінгу, але мабуть описані в цій статті є найкращими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *