Як швидко заробити гроші в ВК, Однокласниках, Facebook і т. д. на скороченні посилань?

У цій статті я розповім вам про найпростіший спосіб заробітку на ваших сторінках в соціальних мережах. Нещодавно на нашому сайті вже публікувалася стаття про один дуже цікавий метод отримання пасивного доходу в інтернеті – скорочення посилань. У ній ми наводили список доступних сервісів для заробітку цим способом.

Відразу після публікації статті, я вирішив активно протестувати сайти, які були описані в ній. Скажу відверто – розміщував скорочені посилання, де тільки можна: в коментарях на сайтах, в форумних гілках обговорень, на сторінках в соціальних мережах і т. д. В загальному спамил по повній.

Не хочу заглиблюватися в статистичні розрахунки, щоб не забивати Вам голови не потрібною інформацією. До висновків я прийшов наступним:

Кращим сайтом для заробітку на скороченні посилань виявився adf.ly. Він показав кращий результат в грошовому еквіваленті, та й посилання після скорочення виглядають дуже прикольно, що стимулює користувачів ще більше «тикати» на них.

Кращими майданчиками для розміщення скорочених посилань є соціальні мережі. Особливо хотів би виділити постінг в коментарях під записами у великих спільнотах, розміщення на своїй стіні в соціальних мережах ВК, Однокласники і Facebook, а також публікація постів в Твіттері з популярними хештегами.

Також серед великих плюсів сервісу Adfly я б відзначив партнерську програму. Для експерименту я попросив свого товариша також зареєструватися на цьому сайті і почати постити посилання. Система, як і обіцяла, виплачувала мені 20% від його зароблених грошей.

Серед мінусів зазначу занадто великий поріг до першої виплати- $ 5. Ну, а також системи виведення заробленого на незвичайні для користувачів гаманці paypal, payoneer і payza.

Вдалого вам заробітку. Скорочуйте ефективно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *