Як заробити гроші на своїх знаннях в інтернеті?

Знання і гроші тісно пов’язані між собою. Знання граю дуже важливу роль в бізнесі і в зароблянні прибутку. Погодьтеся, без належного набору знань або умінь ви не зможете виконувати ті чи інші поставлені завдання.

В інтернеті можна заробляти чималі гроші просто поділившись з іншими користувачі всесвітньої мережі своїми знаннями чого-небудь. Як це зробити? Зараз я вас навчу і розповім кілька основних способів заробітку на знаннях.

Якими знаннями ви володієте?

Перш за все, якщо ви шукайте джерело доходу в інтернеті, то обов’язково поставте собі питання ” якими знаннями я володію?”. Це дуже важливий момент, оскільки від відповіді на вищепоставлене питання дозволить визначитися з інструментами і методами заробітку.

Наприклад, ви в ідеалі володієте англійською мовою. Отже, для вас найкраще підійде робота перекладача на біржі статей. Повірте мені на слово, вебмастери будуть в чергу ставати за переказами текстів.

Як і де почати заробляти в інтернеті?

Для початку заробітку в інтернеті достатньо лише мати комп’ютер і доступ до мережі. Ну і, звичайно ж, виділити певну кількість часу для пошуку замовників або виконання завдань. Тепер давайте визначимося з тим, де вам варто шукати замовлення.

Фріланс

Існує безліч сайтів, на яких замовники шукають виконавців для виконання певної роботи. Виконавцями на таких сайтах виступаю фрілансери (люди, які працюють віддалено), які можуть не тільки брати завдання на виконання, але і пропонувати свої вміння (знання).

Варто відзначити, що основним критерієм, за яким замовник вибирає того чи іншого кандидата на виконання поставлених ним цілей, є профіль на сайті і досвід роботи. Тому уважно поставтеся до заповнення всіх глав при реєстрації.

Якщо ви оберете цей спосіб заробітку на своїх знаннях, то раджу вам також прочитати статтю про кращих сайтах для фрілансу.

Біржі статей

Про це метод заробітку на власних знаннях я згадував на початку статті на прикладі з перекладами текстів. Але вам не обов’язково знати якусь іноземну мову. Іноді буває досить знати шкільну програму російської мови.

На біржах статей вебмастери купують або замовляють статті звертаючи увагу не тільки на її тему, але і на грамотність автора. Тому метод заробітку на біржах статей підійде далеко не кожному.

Докладніше про те, як заробити гроші на написанні статей ви можете прочитати тут.

Власний сайт / блог

Один з найприбутковіших методів заробітку на власних знаннях. Але і тут є свої підводні камені.
Для початку необхідно створити безпосередньо сам сайт або блог. З цим у вас не повинно виникнути труднощів, адже в інтернеті вже є маса інформації на цю тему.

Далі вже створений проект необхідно наповнювати інформацією, тобто «переводити» ваші знання текстового, графічного, відео формат і т. д. Потім все це розмістити на сторінках вашого сайту або блогу.

Перший більш-менш нормальний прибуток ваш проект почне приносити не раніше 3-6 місяців. Тому, вибравши даний метод заробітку в інтернеті, вам потрібно буде докласти чимало зусиль і запастися терпінням. Докладніше про те, як заробити на власному сайті або блозі ви можете прочитати тут.

Відео курси/уроки

Цей метод заробітку раніше був дуже і дуже популярним в інтернеті. Він передбачає запис відеороликів, на яких автори діляться своїми знаннями або вміння з глядачами.

У візуальній формі інформація сприймається набагато краще ніж в текстовій. Особливо якщо вона ще супроводжується аудіо поруч (словесним поясненням автора виконуваних ним дій).

Для заробітку на відеозаписах рекомендую вам використовувати відеохостинг Ютуб. Детальніше про те, як заробити на YouTube ви можете прочитати тут.

Електронна або друкована книга

Хороша альтернатива створенню сайту / блогу. Такий метод отримання доходу відніме набагато менше часу і сил. Електронну версію книги можна створити за допомогою звичайного текстового редактора, який має кожен комп’ютерний користувач.

На мою думку, існує два кращих способу для заробітку на книгах: розміщенням реклами на сторінках або прямі продажі. Пошук рекламодавців прямопропорційно залежить від тематики вашого твору.

На цьому, мабуть, все. Основні способи заробітку на власних знаннях ми розглянули. Якщо у вас які-небудь зауваження або доповнення до цієї статті — будь ласка, поділіться ними в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *