Як заробити на коментарях до фільмів?

Заробіток на коментарях до фільмів-це відмінний додатковий заробіток в Інтернеті. Особливо великі суми ви не зможете заробити, але на оплату інтернету, мобільного зв’язку або інші дрібні витрати цілком вистачить.

Раніше на сайті ви вже могли ознайомитися з загальними поняттями заробітку на коментарях, а також зі списком сайтів, де таким чином можна підробляти. Тепер же заглибимося трохи конкретніше.

Оскільки на сайтах з онлайн фільмами неможливо, а точніше не доцільно писати занадто велика опису, багато вебмастери вдаються до збільшення текстової складової на веб-сторінках за допомогою коментарів. Також коменти допомагають деяким користувачам визначитися: хороший фільм вони знайшли, або його не варто дивитися.

Безоплатно відгуки до фільмів рідко коли залишають (тільки на сайтах з великою відвідуваністю), тому власники сайтів приходять до методу фінансового стимулювання відвідувачів. А простіше кажучи дозволяють будь-якому бажаючому заробити гроші залишаючи коментарі до фільмів.

Оскільки ця тема актуальна вже багато часу, та й існувати вона буде ще досить довго. Але вам не варто відкладати, а краще спробувати даний вид отримання доходу вже сьогодні. А я в свою чергу спробую вам допомогти в цій справі.

Список сайтів для заробітку на коментарях до фільмів

Тушкан.тв – топовий сайт в даному сегменті. Його адміністрація оформила спеціальну сторінку на сайті, де детально описані вимоги до відгуків (не менше 300 символів унікального тексту російською мовою), а також оплата за них (1 коммент = 1 рубль, оплата тільки по 100 шт).
Киноангел.ні – також непоганий сайт для заробітку. Вимоги до коментарів аналогічні, як і оплата. До речі останню можна замовити не 100, а після 50 відгуків.
Кинопоиск-ру.ні – хороший сайт з більш прибутковими умовами. За коментар до фільму в об’ємі від 200 до 300 символів автор може заробити 2 рубля, а якщо відгук більше 1000 символів – 10 рублів (докладні розцінки можна дізнатися безпосередньо на самому сайті). Виплати здійснюються після 20 залишених коментів.

Подібних сайтів ще багато, але я привів для вас тільки ті, які здійснюють реальні виплати.

Скільки можна заробити на коментарях до фільмів?

Припустимо, для цієї справи ви виділяєте 3 години в день. В середньому на написання одного відгуку, довжиною в 300 символів, йде близько 10 хвилин. Виходить, що за цей час ви зможете заробити 18 рублів. Слабенько, чи не правда?

А тепер врахуємо той факт, що раніше ви вже дивилися той чи інший фільм. Тоді на написання одного коментаря у вас буде йти не 10, а 3-5 хвилин. Відповідно і дохід ваш зросте. При таких темпах роботи за місяць виходимо на суму близько 1200-1500 рублів.

Так, розрахунки я навів, якщо один відгук буде коштувати 1 рубль. На третьому сайті з раніше згаданого списку коштувати коментаря до фільму такої довжини коштує 2 рубля, а тоді виходить, що за місяць заробіток складе 2400-3000 рублів. Вже краще, згодні?

Як я і говорив на самому початку даної статті – заробіток на коментарях до фільмів являє собою джерелом додаткового заробітку, тому і суми при розрахунках вийшли такі маленькі. Якщо ви хочете заробляти в інтернеті значно більше грошей, то рекомендую вам прочитати цю статтю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *