Заробіток грошей в інтернеті на написанні відгуків — кращі сайти і сервіси платних відгуків в Рунеті

Одним із способів заробітку в інтернеті є написання відгуків за гроші. У Рунеті існує кілька сайтів, на яких можна непогано заробити за допомогою даного способу. Про деякі з таких сайтів я і розповім вам в цій статті.

Ви, напевно, вже знаєте, що відгуки мають значний вплив на конверсію в інтернет магазинах. Аналогічний принцип діє і в реальному житті. Якщо ви почули від товариша про його нову покупку телефону (або чого-небудь іншого) і хорошому обслуговуванні в будь-якому магазині – відразу ставите плюсик у себе в голові даного магазину.

В Інтернеті діє подібна ситуація, от тільки відгуки про сайт-продавця ви питаєте не у товаришів, а в рядку пошуку Яндекса або Гугла, або ж читаєте залишені коментарі про досконалої угоді минулими покупцями.

Гаразд, не буду довго мусолити тему, а перейду безпосередньо до надання сайтів для заробітку на відгуках.

Мабуть, найкращий сайт для заробітку грошей на відгуках. На ньому ви можете залишати ваші відгуки про раніше скоєних покупках, замовленнях послуг, подорожах і багато іншого.

Зареєструватися в соціальній мережі відгуків «Отзовик» можна на сайті otzovik.com .

Тепер давайте докладніше, що стосується безпосередньо заробітку. Щоб отримати максимальний прибуток вам необхідно написати якомога більше відгуків. Грошову винагороду сервіс зараховує не за кількість публікацій, а за їх перегляд. Але ми то з вами розуміємо, що чим більша кількість відгуків ви залишите, тим більший шанс, що його переглянуть.

До речі, ще один момент – рекомендую вам завести якомога більше друзів на сайті. Тобто розішліть максимальну кількість заявок користувачам «Отзовик». Це дозволить як переглядати нові відгуки ваших товаришів, а вони відповідно ваші. Додавайте всіх, не озираючись на те, знаєте Ви цієї людини чи ні.
Не варто також забувати, що в даній соціальній мережі діє система під назвою «особистий коефіцієнт» (його ви можете знайти в розділі «Мій профіль»). За замовчуванням у всіх нових користувачів він дорівнює 1. Але з його зростанням можна збільшити і свій заробіток за один перегляд вашого відгуку.

Загалом, все у ваших руках. Чим активніше ви будете себе вести на сайті, тим більші гроші зможете заробити.

Виведення зароблених коштів проводиться на гаманець WMR. Мінімальна сума грошей для замовлення виведення – 200 рублів, але після вчинення першого виводу мінімальна «планка» трохи знизиться до 100 рублів.

На сайті “Отзовік” також діє реферальная програма, яка дозволяє збільшити ваш заробіток. З одного залученого вами товариша ви будете отримувати близько 15% від зароблених грошей. Тому рекомендую вам проявити активність, яка в подальшому дозволить вам приносити непоганий пасивний дохід.

Скільки можна заробити на сайті “Отзовік”?

Дуже складне питання, оскільки заробіток на написанні відгуків залежить від активності користувачів сайту, а також від вашої особистої активності. Ну дивіться самі, 1000 переглядів одного вашого відгуку принесе 60 рублів. А якщо таких відгуків буде сотні, а може і тисячі?

Найзручніше заробітку в Інтернеті відгуках-це можливість викластися на повну протягом перших декількох місяців, а потім зменшити обороти. Це дозволить надалі отримувати пасивний дохід. Приємно адже нічого не робити і отримувати гроші. Але тут теж не все так просто, якщо ви не зайдете на ваш аккаунт і не напишіть хоча б один відгук за 30 календарних днів – нарахування грошей призупиняється.

IRecommend

Аналогічний сайт, як і попередній. Відмінність тільки в оплаті за перегляд Вашого відкликання-5 копійок. І сума мінімальної виплати не 200, а 150 рублів. Решта ж дуже і дуже схоже: оцінки відгуків, рейтинг і тому Інше. Два розглянутих сайту вище в записі-лідері Рунета. Але існують також проекти і поменше, але теж виплачують гроші 100%. Серед інших сайтів для заробітку на написанні відгуків хотілося б виділити наступні:

Citykey (оплата здійснюється в доларах, дохід з рефералів; мінімальна сума для виводу — $3; рівнева система і можливість додавати друзів; реферальная система – 15-20%);
СпасибоВсем (сервіс виплачує 100 рублів за 1000 переглядів вашого відкликання, але тривалість перегляду повинна становити не менше 15 секунд; мін. сума для замовлення виплати – 200 рублів).

Післямова

В цьому виді заробітку, найголовніше це активність. Хто-б що не писав на форумах, мовляв, таким чином багато грошей не заробити – не вірте їм. Люди просто навіть не пробували або не бажали докласти трохи більше своїх сил, ніж написати більше одного відгуку.

Удачі вам в ваших починаннях. Дерзайте, заробляйте і не забудьте поділитися в коментарях вашими думками про перераховані вище сайти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *