Заробіток на групах Вконтакте

Як ви вже здогадалися, мова піде про те, як заробити на групі Вконтакте. Взагалі заробіток в Інтернеті-це дуже популярна річ в наш час. Часто задають питання: «Скільки заробляють на групах в контакті?”. Можна отримувати непогані гроші, просто сидячи вдома. І варто врахувати той факт, що ви можете працювати на себе. Дохід може бути різним. Як великим, так і малим. Все залежить від вами докладених зусиль.

Отже, перейдемо безпосередньо до теми нашої статті. Як заробити гроші на групах Вконтакте? Ще, до речі, можна зустріти таке поняття, як монетизація груп Вконтакте. Це саме те, що ми сьогодні будемо обговорювати. Зараз ми Вам спробуємо пояснити. Розглянемо деякі популярні способи заробітку на групах.

Інтернет – магазин

Зараз дуже популярні інтернет-магазини, які рекламують і продають свій товар безпосередньо в групах Вконтакті. Ви можете теж створити свою групу, в якій будете продавати щось на свій розсуд. Це можуть бути різні товари, від футболок до побутової техніки. Пости з продукцією можна буде розбавляти звичайними постами для зменшення ефекту докучливої реклами. Заробляти можна від 1000 рублів в день. І не забувайте враховувати інтереси зібраної аудиторії. Що продавати? Дивіться по людях, проведіть опитування, що найбільше необхідно вашим потенційним покупцям.

Власні послуги

Якщо ви маєте якесь хобі або розбираєтеся в тій чи іншій сфері і це затребуване масами, ви можете рекламувати в своїй групі послуги. Послуги можуть бути різними: ремонти, фото і відеозйомка, проведення заходів, навчання іноземних мов або природничих наук. Загалом, що завгодно, аби цього вимагала публіка. Ви в цьому розбираєтеся? Тоді вперед і з піснею, як кажуть. Я знаю одну дівчину, яка добре володіє німецькою та англійською. Вона створила відповідну групу в контакті.

Там рекламує свої послуги дистанційного навчання. Аудиторія у неї велика. Тепер вона заробляє репетиторством з мов, і ще додатково має дохід від реклами. Зараз, вона розширила свій штат і їй вже легше справлятися з навантаженням від роботи. Відповідно кількість людей, яку вона може навчити, стало більше. Загалом, думайте самі.

Біржа реклами Вконтакте

Якщо ваш добовий охоплення користувачів перевищує 20-30 тис. осіб, то сміливо реєструйте групу на біржі реклами. В меню «Управління спільнотою» повинен бути розділ «Біржа реклами».

Це підтверджує потрібне охоплення користувачів. Якщо немає такої функції, то слід працювати над добовим охопленням ще й ще. https://vk.com/exchange?act=office_help (Довідка) та https://vk.com/page-59800369_45645193 (відповіді на часті питання – – це посилання для тих, кого зацікавив даний розділ заробітку на групах Вконтакте. Тут ви зможете докладніше ознайомитися з темою «біржа реклами».

Партнерська програма

У своїй групі ви можете рекламувати чужу продукцію, а за кожну продану одиницю товару будете отримувати відсотки від продажу. Все дуже просто. Досить знайти партнера і просувайте його інтереси в соцмережі. Хороша реклама вам окупиться, вже повірте.

Партнерські програми по типу бувають наступних видів оплати:

  • оплата при здійсненні замовлення (CityAds);
  • оплата за дію (Badoo Partners, ActionPay).

Дуже важливо простежити, за мінімальною сумою виведення. Важливо, щоб вона не перевищувала 500 руб. Приблизний дохід від партнерки особливо не обмежений. Ця сума йде від 50$. Загалом дивлячись як піде.

Реклама

Довівши свою групу Вконтакте до розуму (цікаві пости, кількість людей і т. д.), ви можете виставити прайси на рекламу. Тобто, ви розміщуєте пости з рекламою інших груп або товарів з магазинів, а за рекламу вам будуть давати фіксовану вами суму.

Теж дуже непоганий варіант для заробітку грошей в групах Вконтакте. Але для цього доведеться зробити свою групу привабливою для потенційних клієнтів. Ніхто не захоче мати справу з групою, у якої низька активність відвідувачів.

Ось вам на замітку посилання для пошуку рекламодавців: sociate.ru, apishops.com, vktarget.ru, forumok.com. Ознайомтеся обов’язково! Не забувайте про обмеження на рекламні пости. Якщо не помиляюся, це приблизно 3 поста в день.

Продаж груп Вконтакте

Ще один спосіб того, як можна заробити на групі Вконтакте. Ви просто витрачаєте час і сили на створення і розкрутку своєї групи. Потім Вконтакте або на певних форумах шукайте покупців. Можна заробити і 30 тис. і 50 тис. рублів. Все залежить від вас і від часу, який ви вклали в цю справу.
Підбити підсумок

Якщо ви вирішили всерйоз заробляти гроші на групах Вконтакте, то вам потрібно усвідомити три речі:

  • Ви повинні багато працювати;
  • Вміти створювати якісний контент для своєї групи;
  • Вміти підносити свій продукт.

Ці три правила допоможуть вам у цьому виді інтернет-заробітку.

Але ще одне, що хотілося б обговорити, це як розкрутити свою групу Вконтакте.

Для початку можете скористатися сервісом https://olike.ru/. Там можна накручувати і лайки, якщо вам це потрібно. Можете проплатити свою рекламу в інших групах, в яких вже дуже хороша активність передплатників.

У сервісі Fastintop ви можете заробляти очки і з їх допомогою міняти на передплатників, лайки і репости. Ну, ще, якщо у вас є відео на Youtube і його дивляться, то під відеозаписами можете залишати посилання на свою групу. Кого зацікавить, вступить до вас.

І наостанок

Навіть якщо у вас немає своєї групи, і ви хочете щось інше, не біда. В контакті ви можете працювати адміністратором в чужій групі. Ви зможете вести її, займатися модерацією. Також, можна займатися дизайном груп. За це теж платять непогані гроші. Вибір за вами. Зважте все, як слід, обговоріть це з собою і прийдіть до одностайного рішення. Удачі в ваших починаннях і великого вам заробітку!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *