Заробіток на опитуваннях в Інтернеті

Заробіток на опитуваннях в інтернеті – це дуже простий і непоганий спосіб заробити собі гроші для витрат.

Такий вид інтернет заробітку не зазвичай забирає багато часу, а головне підходить для всіх, у кого є доступ в інтернет. Просто відповідаючи на питання, які вам будуть надсилати, ви зможете мати приблизно 50-100 доларів в місяць.

Сума зароблених вами грошей, пропорційно залежатиме від кількості набраних вами балів або кількості пройдених опитувань. Опитування надсилаються приблизно раз на місяць.

З чого ж почати, щоб почати заробляти на опитуваннях в Інтернеті?

Заробіток грошей в інтернеті на опитуваннях, починається з пошуку таких сервісів і реєстрації на них. До речі, якщо ви зареєструєтесь на кількох ресурсах відразу, то у вас буде можливість заробляти більше грошей.

Для мінімального доходу в 50 доларів в місяць ви просто зобов’язані мати кілька таких акаунтів на сайтах для заробітку на опитуваннях. Ви повинні швидко відповідати на надіслані вам опитування. Таке ставлення до справи, змусить адміністрації надсилати вам більше завдань.

Якщо вам запропонують заповнити анкету, то заповнюйте, не роздумуючи, адже це додаткові бали. Переказ коштів можна здійснювати за допомогою WebMoney та інших платіжних систем або безпосередньо на банківську карту.
Сервіс для заробітку на опитуваннях в Інтернеті

Представлю вам деякі хороші сайти для заробітку грошей в інтернеті на опитуваннях.

Сайт OPINION.COM.UA

https://www.opinion.com.ua/user/registration.aspx?r=285257610
Цей сайт, в основному орієнтований на Україну. Хоча можуть використовувати його всі бажаючі жителі СНД. OPINION.COM.UA – дуже непоганий сайт платних опитувань для заробітку.

Якщо ви шукайте заробіток в інтернеті на опитуваннях без вкладень – цей сайт для вас. При хорошому розкладі, можна заробляти від 30 доларів на місяць. Якщо врахувати той факт, що витрати часу мінімальні, то це дуже хороший дохід.

Переваги: швидко нараховують гроші за опитування
Недоліки: рідко бувають нові опитування, призупинили виплати грошей через систему WebMoney.

Сайт MYIYO.COM

https://www.myiyo.com
Це німецький сайт опитувань. Але не хвилюйтеся! Тут не потрібно знання німецької. На цьому сайті є російськомовний інтерфейс. Тут також проводять заробіток грошей на інтернет опитуваннях. Оплата відбувається в Євро валюті. За опитування ви отримуєте бали.

1000 балів ви можете обміняти на 1 євро.За підтвердження електронної пошти дають 100 балів і заповнення особистих даних 500 балів. Після цього просто очікуєте, коли вам надішлють опитування. Вони приходять не часто, але платять за них по 2 євро за опитування.

Жителі Росії можуть виводити гроші відразу на карту, інші через платіжну систему PayPal.

Одним словом: сайт платить, особисто перевірено, мало відгуків було, довго перевіряв, але воно того варте!

Сайт VOPROSNIK

https://www.o.voprosnik.ru/register
Ще один реальний заробіток на опитуваннях в Інтернеті. Пройшовши реєстрацію, ви відразу отримуєте щодо 5 рублів. Ну це так, для бодрячка. На сайті є форум, за допомогою якого адміністрація заохочує найкращих учасників. Детальніше дізнаєтеся на сайті.

Можна заробити на притягнення друзів, знайомих і т. д. З цього вам є вигода. З кожного їх заробітку ви будете отримувати 10 %. Нові опитування шукайте у себе на електронній пошті. Нічого складного.

Походіть опитування, отримуєте 1-2 $ і йдете далі. Люди, які беруть участь в опитуваннях на цьому сайті, мають свої 30-40 доларів на місяць. Нічого надприродного вони не роблять. Ніяких секретів немає. Тому і у вас повинно все вийде.

Сайт ОТЗОВИК

https://otzovik.com/
Людям, які люблять видавати свою думку, підійде цей сайт для заробітку на опитуваннях. Тут вам надається можливість висловлювати думку про товари і послуги, які вам знайомі. Будь-яка думка вітається.

Система заробітку проста. Ви отримуєте гроші за написаний відгук і за кількість його переглядів. Тобто, ви вибрали товар, написали про нього все, що думаєте. Після цього вам заплатять. Після того, як його почнуть читати, вам просто будуть капати гроші.

В принципі непогано, погодьтеся. Коли вам ще платили за те, що ви ділилися своєю думкою з іншими людьми. Так що, швидше на сайт і ділитися своєю думкою.

Таких сайтів можна знайти більше, але я вказав ті, які випробував сам. Дозвольте дати деякі рекомендації!

— не довіряйте свій заробіток шахраям. Читайте відгуки. Шукайте сайти перевірені часом і користувачами. Вище я такі вказав.

— не платите нічого нікому. Це лохотрон! Тим більше в інтернеті. Ви прийшли сюди заробляти, а не віддавати. Ось список лохотронів:

https://www.oprosov.net
https://www.oprosoff.net/
https://videmoney.su/
https://fiftry.com/
https://fiftrys.com/
https://www.redsit.com/
https://gdss.su/
https://fropee.com/
https://gds.su/
https://www.anketum.com/
https://bez-otvetov.ru/
https://8ux.ru/

— намагайтеся максимально швидко відповідати на опитування. Не чекайте довго. Ви ризикуєте запізнитися і його закриють. Це ваші гроші, ви і самі розумієте.

Наостанок, хочу написати наступне. Якщо ви хочете реально багато заробити, то вам не за адресою. Якщо ваша мета кишенькові гроші на витрати, то ці сайти для вас. Якщо вийшло заробити У інших, то вийти і у вас. Удачі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *