Заробіток на скороченні посилань. Список кращих сервісів

В інтернеті існує маса способів заробітку, але те, що буде описано в цій статті, ідеально підійде для дуже товариських користувачів або власників сайтів. Спосіб заробітку на скороченні посилань з’явився відносно недавно. Найчастіше користувачі використовують його для формування пасивного доходу. Але є люди, які на цій темі піднімають дуже хороший куш.

Скажу відразу, що на собі перевірив безліч різних методів отримання прибутку в інтернеті і саме скорочені посилання мені сподобався найбільше. Хоча, відверто кажучи, цей метод далеко не найприбутковіший, але вже краще ніж заробляти на введенні капч

Кому підійде такий вид заробітку?

Будь-яка людина може почати заробляти на скороченні посилань. Проблема тільки в тому, що нові, вже скорочені посилання, вам необхідно кудись розмістити. Та й не просто розмістити або де в коментарях, а саме в місця скупчення трафіку.

Прикладом найкращих місць, де «тусуються» користувачі інтернету можуть стати форуми. Ви часто спілкуєтеся з людьми на форумах, діліться фотографіями або url-адресами на якісь статті? Тоді я настійно рекомендую вам почати заробляти на скороченні посилань.

Також цей вид отримання фінансових коштів може підійти власникам сайтів (вебмайстрам), на чиїх ресурсах багато посилань на інші ресурси.

Погодьтеся, це не так то й складно згенерувати один раз посилання, а потім розміщувати її в певні місця. Після чого отримувати пасивний дохід, який може послужити непоганою надбавкою до зарплати чи стипендії.

До речі, мало не забув, що соціальні мережі також є непоганим майданчиком для розміщення скорочених посилань.

Тепер давайте розглянемо кращі сервіси для заробітку на скороченні посилань.

Сайти для скорочення посилань

Сайт Adf.ly

Дуже популярний іноземний сервіс. Виплати в ньому виробляються в доларах на електронні гаманці PayPal і Payza. Ось тільки мінімальна сума для виплати становить $ 5. При цьому за 1000 відвідувачів, які перейшли за вашим посиланням і переглянули рекламу, виплачує $ 4.
В системі діє непогана реферальная система, яка дозволяє отримувати 20% від заробітку залученого вами користувача.

Єдиним недоліком сервісу Adf є те, що за користувачів з Росії виплачується дещо менша сума, ніж з США або Великобританії. Тому рекомендую їм користуватися вебмайстрам, які роблять сайти для «буржунете».

Сайти CatCut.net і Shorte.st

Два непоганих російськомовних сервісу для заробітку на скорочених посиланнях. Зароблені кошти в них виплачуються моментально на електронний гаманець (продовжити список).

Користувачі catcut можуть замовити виплату від 1 рубля, а в shorte тільки після досягнення $5 (якщо не помиляюся). За тисячу переходів з Росії в системі shorte ви отримаєте $1,9, а в catcut – 0,10-0,65 рублів за унікальний перехід (ціна сильно варіюється, але найчастіше в меншу сторону).

Сайт Q32.ru

Також дуже цікавий сайт, але виплати в ньому сильно залежать від тематики сайту. А також адміністрація сайту уважно стежить за тривалість перегляду реклами користувачами, які перейшли за скороченою посиланням.

Тобто, якщо сказати в коротко, то на сервісі q32 правила суворо, зате за 1000 переходів ви можете заробити 100-130 рублів.

Існує ще маса інших сайтів, але я рекомендую вам тільки цих чотири, оскільки зароблені гроші виплачуються в них 100%.

На цьому все, дерзайте і успіхів вам у створенні пасивного доходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *